Опубліковано: 20-11-2019, 08:25 / Переглядів: 166 / Новини / Профорієнтація


УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ У ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОБЛЕМИ ОБЛІКОВОГО, КОНТРОЛЬНОГО ТА АНАЛІТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ» (М. ВІННИЦЯ)

   14 – 15 листопада 2019 р. на базі Вінницького національного аграрного університету пройшла ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми облікового, контрольного та аналітичного забезпечення в системі управління».

   Організатори заходу – ННВК «Всеукраїнський науково-навчальний консорціум» та Вінницький національний аграрний університет. До участі в конференції долучилися провідні науковці вищих навчальних закладів Києва, Тернополя, Харкова, Вінниці, Житомира, Івано-Франківська, Мелітополя, Умані, науково-дослідних установ, молоді науковці, аспіранти і студенти.

Від Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва на конференції з доповідями виступили канд. екон. наук, доцент В.В. Макогон і заступник декана  з навчально-виховної роботи факультету обліку і фінансів, канд. екон. наук, старший викладач В.С. Міщенко.

   У рамках конференції пройшли засідання за такими напрямами:

  •  облік і оподаткування в умовах міжнародної економічної інтеграції: проблеми та виклики;
  •  трансформація економічного контролю і аналізу в умовах адаптації до тенденцій міжнародної практики;
  •  актуальні напрями розвитку фінансової системи країни в умовах глобалізації.

   Учасниками науково-практичної конференції були 195 науковців і дослідників.

   Робота конференції розпочалася із пленарного засідання. Із вітальним словом виступили президент університету Калетнік Григорій Миколайович і декан факультету обліку та аудиту Здирко Наталія Григорівна. Президент вишу зауважив, що захід  проходить напередодні Дня працівників сільського господарства; висловив надію на те, що результатом наукової дискусії стане розробка концепції державного управління земельними ресурсами, спрямованої на реформування земельних відносин в інтересах захисту національної безпеки держави; побажав усім учасникам конференції плідної роботи.

   У наукових доповідях на пленарному засіданні розглянуто актуальні питання потенціалу аграрного сектора економіки; управління земельними ресурсами, оцінювання сільськогосподарських угідь, обліку землі в умовах ринку та формування концепції державного управління земельними ресурсами; пріоритетів розвитку економічної інтеграції, у тому числі в умовах сталої економіки, удосконалення підходів до оподаткування сільськогосподарських товаровиробників.

   Найбільшу зацікавленість і жваве обговорення викликали доповіді з питань запровадження ринку землі. Зокрема, д-р екон. наук, професор, академік Г.М. Калетнік, д-р екон. наук, професор І.В. Замула, канд. екон. наук, науковий співробітник ННЦ «ІАЕ» С.М. Остапчук, д-р екон. наук, головний науковий співробітник ННЦ «ІАЕ» В.В. Россоха, д-р екон. наук Т.П. Остапчук були одностайними в думці щодо недопущення продажу землі та її визнання товару, оскільки пропонований урядом підхід ставить під загрозу національну та продовольчу безпеку країни, економічну, політичну і соціальну стабільність держави.

   Учасниками науково-практичної конференції сформовано резолюцію, у якій наголошено на ризиках для національних інтересів і національної безпеки України, які виникають із прийняттям за основу проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

   Приємним і несподіваним подарунком для гостей стали картини-панно студентів факультету обліку та аудиту, презентовані учасникам пленарного засідання.

   Присутні також переглянули святковий концерт до Дня працівників сільського господарства.

   Керівництво Вінницького НАУ висловило щиру вдячність нашій делегації за подарунки – монографії викладачів кафедри фінансів.

 

За матеріалами сайту ВНАУ

 

   
   
   
    

Авторизація