Опубліковано: 20-11-2019, 08:29 / Переглядів: 145 / Наукова діяльність / Конференції


«ЕКОНОМІЧНИЙ ЕКСПРЕС» ВІД НБУ

   Шостого листопада 2019 р. головний економіст відділу моделювання Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України Артем Вдовиченко відвідав Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва з лекцією «Макроекономічні моделі для монетарної політики в НБУ», що дала початок програмі «Економічний експрес» у м. Харкові.

   На заході були присутні викладачі та здобувачі факультетів обліку і фінансів та менеджменту і економіки. Студенти економічних спеціальностей ознайомилися із ключовими етапами еволюції монетарної політики, її пріоритетами та інструментами, а також прогнозними моделями, які НБУ застосовує у своїй діяльності. Відбулось обговорення викликів та перспектив сучасної монетарної політики  Національного банку України. Слухачі висловили лектору щира подяку за цікаву презентацію та набуті знання.

   Сьомого листопада 2019 р. викладачі ХНАУ ім. В.В. Докучаєва у складі – декана факультету обліку і фінансів, доцента, канд. екон. наук О.В. Гороха, завідувача кафедри фінансів, д-ра екон. наук, професора О.В. Олійника, доцентів, канд. екон. наук М.О. Євдокімової та О.Ю. Скоромної, старшого викладача Г.О. Нагаєвої і здобувачів другого курсу взяли участь у двох освітніх лекторіях «Економічного експресу».

   Під час лекторію заслухано доповіді:

  •  «Макропруденційна стратегія Національного банку» – Андрій Даниленко, Національний банк;
  •  «Останні рішення з монетарної політики: логіка, цілі, майбутнє» – Ольга Погарська, Національний банк;
  •  «Макроекономічні моделі для монетарної політики в НБУ» – Артем Вдовиченко, Національний банк;
  •  «Застосування поведінкових стимулів в економічній політиці» – Володимир Вахітов,  Київська школи економіки.

   На лекторіях обговорено актуальні аспекти конкурентоспроможності національних економік, монетарної політики НБУ, застосування поведінкових стимулів у Національному банку. У підсумку студенти і викладачі отримали багато нової та корисної інформації, розширили кругозір щодо рівня фінансової обізнаності українців.

   Дякуємо спікерам та координаторам проекту за високий рівень організації заходів та цікаве спілкування!

 

Заступник декана з навчально-виховної роботи

факультету обліку і фінансів, старший викладач В.С. Міщенко

 

   
   
   
   
   

 

    

Авторизація