Опубліковано: 5-12-2019, 13:32 / Переглядів: 157 / Новини / Конференції


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

   27-28 листопада 2019 р. на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького відбувся, Всеукраїнський форум «Сучасні технології соціокультурної діяльності», співорганізатором якого є Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» (м. Київ). Для участі в заході з’їхалися представники ЗВО з міст Харкова, Полтави, Києва, Умані, Кам’янця-Подільського, Івано-Франківська, Рівненської, Запорізької, Кіровоградської, Херсонської, Волинської, Вінницької областей та Львівщини.

   Згідно з програмою в рамках форуму пройшли Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціокультурна діяльність у ЗВО» та практичний семінар «Традиції як основа духовного здоров’я народу», на яких досягнення виховної роботи Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва презентував проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, канд. екон. наук, доцент Станіслав Василішин

   Під час практичного семінару «Традиції як основа духовного здоров’я народу» відбулася презентація весільного обряду Коломийського району Івано-Франківської області, Тростянецького району Вінницької області, Тернопільської області, Золочівського, Радехівського, Сокальського, Стрийського, Яворівського та Звенигородського районів Львівської області. Тарас Гривул представив «Український військовий календар». Керівник відділу соціально-культурного розвитку університету заслужений працівник культури України Тетяна Купчак провела майстер-клас «Формування структурного генеалогічного дерева роду». 

   Крім того усі гості мали змогу на два дні зануритися в атмосферу Львова і насолодитися останніми осінніми днями. Щиро дякуємо організаторам форуму, особливо його ідейній натхненниці та патріоту своєї справи, заслуженому працівнику культури України, керівнику відділу соціально-культурного розвитку Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького Тетяні Купчак за можливість доторкнутися до прадавніх українських традицій і поділитися досвідом виховної діяльності.

 

Учасник форму,

проректор з науково-педагогічної та виховної роботи

Станіслав ВАСИЛІШИН

 

Окремі фото та матеріали за даними офіційного сайту ЛНУВМБ:

https://lvet.edu.ua/index.php/109-vykhovna-robota/1042-vseukrainskyi-forum-suchasni-tekhnolohii-sotsiokulturnoi-diialnosti.html

 

 

   
   
   
   
   

 

    

Авторизація