Опубліковано: 5-12-2019, 13:44 / Переглядів: 162 / Новини / Конференції


ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ МІЖРЕГІОНАЛЬНИХ НАУКОВИХ ЦЕНТРІВ НААН УКРАЇНИ

   28 листопада 2019 р. на базі Львівського національного аграрного університету відбулося засідання науково-координаційної ради з питань діяльності міжрегіональних наукових центрів Національної академії аграрних наук України, на якому розглядалося питання про активізацію діяльності міжрегіональних наукових центрів НААН. У засіданні взяли участь понад 50 учених – представників аграрної науки України, зокрема: президент НААН академік Я.М. Гадзало, перший віце-президент НААН академік М.В. Гладій, радник Президії НААН Ю.Я. Лузан, керівники та голови Науково-координаційних рад Північного, Південного, Західного, Східного, та Центрального міжрегіональних центрів НААН, представники Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької облдержадміністрацій, наукові та науково-педагогічні працівники Західного наукового центру НААН.

   Східний Міжрегіональний науковий центр представляв голова Науково-координаційної ради, ректор Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва О.В. Ульянченко.

 Учасники засідання обговорили питання становлення і розвитку діяльності створеної в цьому році в Україні мережі міжрегіональних наукових центрів НААН, основне завдання яких полягає у підвищенні ролі аграрної науки та освіти в розробці й реалізації ефективної регіональної аграрної політики, орієнтованої на широке використання сучасних досягнень вітчизняної науки і міжнародного досвіду в аграрній сфері та розвитку сільських територій, забезпечення поєднання загальнодержавних і регіональних інтересів.

 Підсумки засідання підбив президент НААН академік Я.М. Гадзало, який зазначив, що промовці висловили чимало конструктивних пропозицій, які знайдуть відображення в програмних документах НААН, подальших кроках керівних органів міжрегіональних наукових центрів з виконання покладених на них обов’язків.

   За підсумками засідання науково-координаційної ради з питань діяльності міжрегіональних наукових центрів НААН прийнято протокольне доручення, яке визначає подальші кроки в діяльності відповідних структур.

 

За матеріалами офіційного сайту Львівського НАУ

(http://lnau.edu.ua/lnau/index.php/uk/konf/5982-newspod291119.html) 

 

  

   
   
   
    

Авторизація