Опубліковано: 12-12-2019, 12:17 / Переглядів: 1 110 / Новини / Наукова діяльність


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК «ПРАВА ЛЮДИНИ»

   Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 р. № 568-р. про проведення Всеукраїнського тижня права 10 грудня 2019 р. доцент кафедри педагогіки, психології та права Світлана Валеріївна Шерстюк у рамках Всеукраїнського уроку «Права людини» провела освітньо-інформаційні семінари до Міжнародного дня прав людини з учнями 10-11-х і 5-х класів Харківської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 118 Харківської міської ради Харківської області.

   Сімдесят один рік тому, 10 грудня 1948 р., Організація Об’єднаних Націй (ООН) прийняла Загальну декларацію прав людини, яка стала першим універсальним міжнародним актом з прав людини, що проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості: рівність усіх перед законом, право кожного на свободу й особисту недоторканність, свободу совісті та ін. У Декларації також заявлено, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх раси, статі, мови, релігії тощо. Відповідно до Загальної декларації прав людини, ці права — громадянські, політичні, економічні, соціальні — не даруються державою, а належать кожному від народження.

    У 1950 р. Генеральна Асамблея ООН проголосила 10 грудня Днем прав людини з метою залучення уваги людей в усьому світі до Загальної декларації прав людини як до загального ідеалу для всіх людей і народів.

В своєму виступі Шерстюк С.В. розкрила питання історії створення, організації та роботи ООН та її головних органів, розповіла про підготовку і прийняття Загальної декларації прав людини.

   Керівники навчального закладу подякували Світлані Валеріївні за цікаві та змістовні доповіді та висловили бажання продовжити співпрацю з кафедрою педагогіки, психології та права і ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

  

Кафедра педагогіки, психології та права 

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок