Опубліковано: 16-12-2019, 15:30 / Переглядів: 156 / Новини / Конференції


ХХІ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «ВИЩА ШКОЛА ХАРКІВЩИНИ – КРАЩІ ІМЕНА»

   13 грудня в колонній залі північного корпусу Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна відбувся традиційний конкурс «Вища школа Харківщини – кращі імена».

   Серед більше ніж 40 переможців у 9 номінаціях є й представник ХНАУ ім. В.В. Докучаєва – це доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри ботаніки і фізіології рослин Ю.Є. Колупаєв, який став переможцем у номінації «Науковець».

   Вітаючи переможців, голова ХОДА  О.В. Кучер відзначив багату історію і традиції, які має вища школа Харківщини, та наголосив на важливості продовження традицій і подальшого розвитку закладів вищої освіти. Також Олексій Володимирович зазначив, що нині Харківська область у сфері вищої освіти і науки займає провідні позиції не тільки на національних, але й на міжнародних теренах.

   Під час нагородження очільник області також запросив освітян і науковців області приєднуватися до команди ХОДА: «З певних напрямів в області вже було запущено проект «Соціальний ліфт», за допомогою якого можна приєднатися до нашої команди. Таку можливість буде забезпечено і за іншими напрямами».

   Щиро вітаємо Юрія Євгеновича із заслуженою нагородою та бажаємо успіхів у подальшій науково-педагогічній роботі!

 

Проректор з науково-педагогічної роботи

Вадим Петров

 

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи

Станіслав Василішин

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація