Опубліковано: 18-12-2019, 15:29 / Переглядів: 190 / Виховна діяльність / Культурно-масова діяльність


ВИКОРИСТАННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ЯК РЕСУРСУ РОЗВИТКУ ГРОМАД

   12 грудня 2019 р. представники ХНАУ ім. В.В. Докучаєва – помічник  ректора з соціально-економічного розвитку Світлана Сисоєва, завідувач кафедри інформаційних технологій, консалтингу і туризму Тетяна Бутенко та керівник інформаційно-туристичного відділу Галина Гарькава – узяли участь в інформаційному семінарі на тему «Використання культурної спадщини як ресурсу розвитку громад», організованому в рамках грантової програми «Історичні спадщини та національні ідентичності» на базі  Центру українських студій імені Д.І. Багалія  Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Захід проведено ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» в партнерстві з кафедрою туристичного бізнесу та країнознавства, кафедрою українознавства ХНУ імені В.Н. Каразіна за підтримки Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації, у рамках гранта, наданого Міністерством закордонних справ ФРН. 

   На семінарі розглянуто такі питання: використання історично-культурної спадщини для розвитку громад; кластерний підхід і перспективи розвитку сільського зеленого туризму на території об’єднаної територіальної громади; проектний підхід у збереженні, розвитку та використанні культурної спадщини.

  Учасниками обговорення перспектив спільної роботи з використання історико-культурної спадщини були представники об’єднаних територіальних громад Харківської області.

    Дякуємо організаторам за співпрацю і гостинність.

 

Світлана Сисоєва,

помічник ректора з соціально-економічного розвитку,

доцент кафедри інформаційних технологій, консалтингу і туризму

 

   
   
   
   
   
   
    

Авторизація