Опубліковано: 27-12-2019, 13:47 / Переглядів: 570 / Новини / Профорієнтація


Новорічний карнавал

   Всі учні з нетерпінням чекають коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались! 24 грудня 2019 року у школі відбувся Новорічний карнавал «Відгадай хто я» який вже традиційно відвідала  делегація ХНАУ ім. В.В. Докучаєва та привітала  своїх підопічних, навчальний заклад "Богодухівська спеціальна школа", який є закладом загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушенням інтелектуального розвитку.

   У цьому році представники університету, а саме голова профспілки працівників освіти і науки України Станкевич С.В., керівник відділу ліцензування та інформаційного забезпечення Кованець І.І., художній керівник університету Закарлюка О.І. та здобувачі завітали на свято з подарунком.

   Від імені ректору університету було вручено вихованцям телевізор для використання у навчально-виховному процесі, а студенти організували для всіх присутніх святкову програму з чудовими номерами художньої самодіяльності. Привітали вихованців зі святом, побажала їм здійснення найзаповітніших мрій і віри у добро, натхнення, наснаги у навчанні та добрих друзів.

   Учні отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах і вікторинах та вручили маленькі подаруночки, які зробили власноруч, а також передали подарунок ректору ХНАУ ім. В.В. Докучаєва Ульянченку О.В. зі словами подяки та новорічними побажаннями.

   Після святкового заходу відбулась бесіда з заступником директора з навчально-виховної роботи Гриненко В.Г., та викладачами цього закладу, де обговорювалося життя, відпочинок вихованців та була влаштована екскурсія по навчальному закладу. Ми бачили, що багато зроблено для організації життя і розвитку дітей, оточення кожного вихованця. Велика подяка адміністрації закладу за чуттєве піклування про малечу.

   Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у здійсненні цього благодійного заходу, радість, усмішки та щирість у дитячих очах ще раз переконали всіх присутніх в тому, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов і доброту.

   Сподіваємося на зустріч з нашими маленькими друзями у наступному році.

 

  

Відділ ліцензування та інформаційного забезпечення

 

   
   
   
   
   
   
   
   
    
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок