Опубліковано: 3-01-2020, 12:49 / Переглядів: 533 / Новини / Виховна діяльність


ВИПУСК МАГІСТРІВ 2019

   27 грудня 2019 р. у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва панувала радісна і водночас хвилююча атмосфера, адже в цей день відбулись урочистості з нагоди випуску магістрів денної та заочної форм навчання. Цього року університет дав путівку в життя 619 магістрам 18 освітньо-професійних програм, із них 113 отримали диплом з відзнакою.

   Вітаючи випускників, ректор О.В. Ульянченко нагородив найактивніших здобувачів грамотами за особливі успіхи в навчанні, спорті та громадській діяльності. Олександр Вікторович зазначив: «Шановні випускники! Шість незабутніх років ви присвятили навчанню і сьогодні отримуєте нагороду за свою наполегливу працю – дипломи магістрів. Цьогорічний випуск є особливим, тому що ми випускаємо яскравих, успішних та цілеспрямованих особистостей, які брали активну участь у студентському самоврядуванні, науковій, культурно ‑ масовій та спортивній роботі. Бажаю вам успіхів та найкращої реалізації на ринку праці. Пам’ятайте, що двері докучаєвського університету завжди відчинені для кожного з вас!»

   Декани, заступники деканів і диспетчери деканатів вручили дипломи магістрів здобувачам своїх факультетів. Також для присутніх на заході виступили учасники художньої самодіяльності, а на завершення всі сфотографувалися на ґанку першого корпусу.

   Вітаємо випускників і бажаємо успішного життєвого шляху, втілення найзаповітніших мрій та реалізації всіх планів!

 

У добру путь!

Vivat, випускники!

 

Відділ ліцензування та інформаційного забезпечення

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація