Опубліковано: 13-01-2020, 14:01 / Переглядів: 110 / Новини / Культурно-масова діяльність


ІV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВЕРТЕПІВ ВЕРТЕП-ФЕСТ 2020

   11 та 12 січня 2020 р. в Харкові відбувся традиційний Всеукраїнський фестиваль вертепів Вертеп–Фест 2020. Кожного разу він збирає близько тисячі учасників з усіх куточків України – представників вертепних театрів, колядників, фольклорно-театральних колективів, аматорських об’єднань.

   Традиційна святкова феєрія, понад 50 колективів з усіх куточків країни - близько 1 000 учасників з різних регіонів України. Різноманітність жанрів вертепування - традиційного та в сучасній інтерпретації, лялькові вистави, виступи кобзарів, тіньовий театр, живі костюмовані вертепи, веселі колядки, дивовижні вистави, ласощі та теплі, щирі привітання.

   Колектив Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва прийняв участь у традиційній вертепній ході головною вулицею Харкова від майдану Свободи до парку ім. Горького та всеукраїнській акції «Нова радість стала», у якої цього року було два місця проведення – біля головної сцени у парку ім. Горького та на сходинках ХНАТОБу. Дійство супроводжувалося позитивними емоціями, приємними зустрічами, великою кількістю виконаних учасниками колективу для харків’ян та гостей фестивалю слобожанських колядок, щедрівок.

   Дякуємо організаторам та учасникам заходу за неймовірні емоції. Хай лунає Україною пісня, що об’єднує в радості та є молитвою про щастя нашій славній Україні.

 

Світлана Сисоєва,

помічник ректора з соціально-економічного розвитку

 

   
    
   
    

Авторизація