Опубліковано: 13-01-2020, 14:01 / Переглядів: 386 / Новини / Культурно-масова діяльність


ІV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВЕРТЕПІВ ВЕРТЕП-ФЕСТ 2020

   11 та 12 січня 2020 р. в Харкові відбувся традиційний Всеукраїнський фестиваль вертепів "Вертеп–Фест 2020". Кожного разу він збирає близько тисячі учасників з усіх куточків України – представників вертепних театрів, колядників, фольклорно-театральних колективів, аматорських об’єднань.

   Традиційна святкова феєрія - це понад 50 колективів з усіх куточків країни, різноманітність жанрів вертепування - традиційного та в сучасній інтерпретації, лялькові вистави, виступи кобзарів, тіньовий театр, живі костюмовані вертепи, веселі колядки, дивовижні вистави, ласощі та теплі, щирі привітання.

   Колектив Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва взяв участь у традиційній вертепній ході головною вулицею Харкова від майдану Свободи до парку ім. Горького та всеукраїнській акції «Нова радість стала», у якої цього року було два місця проведення – біля головної сцени у парку ім. Горького та на сходинках ХНАТОБ. Дійство супроводжувалося позитивними емоціями, приємними зустрічами, великою кількістю слобожанських колядок і щедрівок, виконаних учасниками колективу для харків’ян та гостей фестивалю.

   Дякуємо організаторам та учасникам заходу за неймовірні емоції. Хай лунає Україною пісня, що об’єднує в радості та є молитвою про щастя нашої країни.

 

Світлана Сисоєва,

помічник ректора з соціально-економічного розвитку

 

   
    
   
    

Авторизація