Опубліковано: 17-01-2020, 18:00 / Переглядів: 542 / Новини / Профорієнтація


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ У 2020 РОЦІ

   Випускники загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та коледжів сьогодні на порозі змін. Незабаром вони мають зробити вирішальний вибір майбутньої професії. Запитання «Куди?» для них, є дуже актуальним, тому на допомогу поспішає факультет обліку і фінансів.

   15 січня 2020 р. доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Ірина Іванівна Рагуліна та здобувачі другого курсу Богдана Савченко і Матвій Дорошенко відвідали Харківський державний професійно-педагогічний коледж ім. В.І. Вернадського (Московський проспект, 24). Відбулася зустріч зі студентами другого курсу спеціальності «Організація обслуговування населення» кваліфікації «Менеджер  обслуговування населення».

   Під час зустрічі Докучаєвці надали інформацію про освітню діяльність Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, роз'яснили випускникам коледжу особливості вступної кампанії 2020 р. Студентам вручено друковані матеріали, що містять перелік спеціальностей, за якими можна здобути освіту в нашому виші.

   Особливу увагу було приділено вибору дисциплін для складання ЗНО, що забезпечить абітурієнту можливість обрати бажану професію. Адже правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства.

   Студенти дізналися, що в ХНАУ вони можуть здобути військове звання офіцера запасу та пройти стажування за кордоном у провідних аграрних господарствах.

   Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва – сучасний навчальний заклад, у якому поєднуються навчальна і виховна робота, виробнича і наукова діяльність.

   Дякуємо за організовану зустріч директору Харківського державного професійно-педагогічного коледжу ім. В.І. Вернадського Олександру Петровичу Курбатову та завідувачу будівельно-технологічного відділення Людмилі Яківні Тремль та сподіваємося на подальшу співпрацю

 

Заступник декана з виховної роботи в гуртожитку

факультету обліку і фінансів, доцент кафедри

бухгалтерського обліку і аудиту  Ірина Рагуліна

 

   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок