Опубліковано: 23-01-2020, 10:39 / Переглядів: 754 / Новини / Профорієнтація


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ У 2020 РОЦІ ТРИВАЄ

   Головною метою профорієнтаційної роботи факультету обліку і фінансів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва є пропагування університету як вищого навчального закладу, який готує висококваліфікованих фахівців; пошук найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів для вступу до вишу; підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці.

   21 січня 2020 р. доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Ірина Іванівна Рагуліна та здобувачі другого курсу Богдана Савченко і Матвій Дорошенко відвідали друге відділення Харківського державного професійно-педагогічного коледжу ім. В.І. Вернадського (вул. Маршала Рибалка, 50/3). Відбулася зустріч зі студентами другого курсу спеціальностей «Технологія виробництва і переробка  продуктів сільського господарства» спеціалізації «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» і «Електротехніка» спеціалізації «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі».

   Під час зустрічі докучаєвці проінформували студентів про наявні в університеті напрями підготовки в ХНАУ, організацію навчального процесу, умови проживання та дозвілля. Щоб підвищити наочність і зацікавити молодь пропозиціями університету, абітурієнтам було надано інформаційні буклети з експрес-інформацією про спеціальності, порядок вступу та переваги, які отримують здобувачі. Така інформація дає змогу докладніше вивчити й обміркувати правила вступу та перспективи навчання.

   Дякуємо за організовану зустріч директору Харківського державного професійно-педагогічного коледжу ім. В.І. Вернадського Олександру Петровичу Курбатову та завідувачу будівельно-технологічного відділення Людмилі Яківні Тремль та сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

Заступник декана з виховної роботи в гуртожитку

факультету обліку і фінансів, доцент кафедри

бухгалтерського обліку і аудиту  Ірина Рагуліна

 

   
   
   
   

 

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок