Опубліковано: 31-01-2020, 10:22 / Переглядів: 584 / Новини / Профорієнтація


БІНАРНІ ЗАНЯТТЯ З БУХГАЛТЕРСЬКОГО, ФІНАНСОВОГО ТА УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ НА БАЗІ UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP

  Партнерство з підприємствами та організаціями, які є потенційними роботодавцями для молодих спеціалістів, набуває все більшого поширення на факультеті обліку і фінансів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Одним із напрямів реалізації інтегрованого навчання на кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту стали виїзні бінарні заняття, які практично втілюють інтегральну технологію і є нестандартною формою навчання з реалізації міжпредметних зв’язків. Такі заняття розвивають аналітичні можливості, мають великий виховний потенціал, допомагають застосовувати вже сформовані навички та вміння на практиці. Цей вид діяльності викликає високу мотивацію, стимулює творчий пошук. Мета занять – створити умови для вмотивованого практичного застосування знань, навичок і вмінь, розвитку аналітичних здібностей здобувачів та їх креативності.

  29 січня 2020 р. для здобувачів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» відбулося бінарне заняття з дисциплін «Бухгалтерський облік», «Фінансовий облік» та «Управлінський облік» на базі UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP.

  Заняття було проведено Тетяною Бурлєєвою – менеджером по роботі  з персоналом, Сергієм Шарієм – регіональним менеджером Східного департаменту по роботі з IT-клієнтами UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Іриною Рагуліною – доцентом кафедри бухгалтерського обліку і аудиту.

  Під час заняття студенти ознайомилися з історією UKRSIBBANK BNP Paribas Group, яка починається з 1990 р. Перші два роки на фінансовому ринку це був Харківський регіональний банк, який обслуговував великих корпоративних клієнтів. У 2003 р. UKRSIBBANK перетворюється на національного лідера, упевнено входячи до десятки провідних банків України. У 2005 р. офіційно підписано договір купівлі 51 % акцій третього найбільшого в Україні банку – UKRSIBBANK –  міжнародною фінансовою групою BNP Paribas. Нині 60 % акцій банку належать одній із найбільших у світі фінансових Груп BNP Paribas, 40 % – ЄБРР.

  Здобувачі дізналися про структуру власності АТ «УКРСИББАНК» станом на 1 січня 2020 р., ознайомилися з основними нормативними документами: Статутом АТ «УКРСИББАНК», Положенням про збори акціонерів, Положенням про Наглядову раду та ін. Також дізналися, які ліцензії має UKRSIBBANK, членами яких організацій він є.

  Студентів ознайомили з особливостями короткострокового і довгострокового кредитування суб'єктів підприємництва, організацією процесу кредитування підприємств, а також із сучасними підходами до оцінки кредитоспроможності позичальника-юридичної особи. Здобувачі мали нагоду ознайомитися з фінансовою звітністю банку з 2006 р. до 2019 р. та фінансовими показниками (економічними нормативами та лімітами відкритої валютної позиції; нормативами та складовими розрахунку регулятивного капіталу; оборотно-сальдовим балансом; розподілом кредитів, наданих суб’єктам господарювання за видами економічної діяльності тощо.

  Студенти дізналися про з основи корпоративної та соціальної відповідальності банку, комплаєнс (корпоративну безпеку), інформаційну безпеку – один із пріоритетів стратегії розвитку UKRSIBBANK, про нагороди та рейтинги банку тощо.

  Крім того, здобувачі поставили багато питань, на які отримали вичерпні відповіді; цікавилися питаннями стосовно знань, навичок та вмінь, необхідних для фахівців. Найактивнішим докучаєвцям вручили заохочувальні призи від працівників банку.

  Отже, бінарні заняття сприяють систематизації знань у здобувачів, розвивають зацікавленість вивченням дисциплін фахового спрямування, формують навички самоосвіти. Після таких занять активізується емоційна і логічна пам'ять, інтенсивніше працює увага, що є важливим етапом формування фахового мислення.

  Дякуємо менеджеру по роботі з персоналом Тетяні Бурлєєвій та регіональному менеджеру Східного департаменту по роботі з IT-клієнтами UKRSIBBANK BNP Paribas Group Сергію Шарію за змістовне заняття. Бажаємо банку подальшого розвитку та успіху на ринку фінансових послуг.

 

Доцент кафедри  бухгалтерського обліку і аудиту

Ірина Рагуліна

 

   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок