Опубліковано: 5-02-2020, 10:26 / Переглядів: 494 / Новини / Профорієнтація


МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ З ФАКУЛЬТЕТОМ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ

   Здобувачі факультету обліку і фінансів упевнені , що кожна людина може досягти успіху, потрібно тільки багато працювати для цього. Тому вибір майбутньої професії є відповідальним кроком у житті випускника школи, ліцею та коледжу.

   31 січня 2020 р. здобувач IV курсу першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Олена Загорулько відвідала з профорієнтаційною метою свій рідний Красноградський  аграрно-технічний коледж імені Ф.Я.Тимошенка.

   Під час зустрічі зі студентами закладу Олена роз’яснила правила вступу до Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, розповіла про спеціальності та можливості працевлаштування після закінчення вишу. Також учні коледжу отримали вичерпну інформацію про студентське життя в університеті, академічну мобільність здобувачів та міжнародні програми, навчання на військовій кафедрі.

   Олена Загорулько змогла цікаво та змістовно здійснити запланований захід, і ми маємо надію, що майбутні абітурієнти обов'язково зроблять правильний вибір професії.

   Бажаємо випускникам Красноградського  аграрно-технічного коледжу імені Ф.Я. Тимошенка успішно завершити навчання та чекаємо на них у  нашому навчальному закладі!

 

Заступник декана з виховної роботи в гуртожитку

факультету обліку і фінансів, доцент Ірина Рагуліна

 

   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок