Опубліковано: 21-02-2020, 10:52 / Переглядів: 97 / Новини / Профорієнтація


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ВІЗИТ НА ФАКУЛЬТЕТ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

   За ініціативи факультету лісового господарства, у рамках профорієнтаційної роботи, 19 лютого 2020 р. майбутні випускники Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу відвідали Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва. Майже 40 студенів разом з викладачами завітали на факультет лісового господарства.

   Історію і сучасність факультету представив декан Микола Максимович Ведмідь. Майбутні абітурієнти познайомилися з викладачами, ознайомилися з аудиторним фондом і матеріально-технічним забезпеченням кафедр, пройшли з короткою екскурсією по університету, відвідали музей природи. Гості з коледжу поставили багато питань щодо освітнього процесу, умов вступу у 2020 р., дозвілля студентів і інших можливостей для розвитку під час навчання в університеті, на які отримали ґрунтовні відповіді від супроводжуючих.

   Керівництво факультету лісового господарства дякує Роману Федоровичу Хворостяному – директору Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу, Мар’яні Зеновіївні Рего – заступнику директора з навчально-виховної роботи, Жанні Олексіївні Світайло – фахівцю з профорієнтації та Валерію Миколайовичу Солодовнику – викладачу коледжу за допомогу і всебічну підтримку в організації  поїздки своїх здобувачів до університету.

   Бажаємо випускникам коледжу успішного складання кваліфікаційних іспитів, вступу до університету на факультет лісового господарства, який з нетерпінням чекає на Вас.

 

Відповідальний за профорієнтаційну роботу

на факультеті лісового господарства Віталій Горошко

 

   
   
    

Авторизація