Опубліковано: 21-02-2020, 10:52 / Переглядів: 454 / Новини / Профорієнтація


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ВІЗИТ НА ФАКУЛЬТЕТ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

   За ініціативи факультету лісового господарства, у рамках профорієнтаційної роботи, 19 лютого 2020 р. майбутні випускники Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу відвідали Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва. Майже 40 студенів разом з викладачами завітали на факультет лісового господарства.

   Історію і сучасність факультету представив декан Микола Максимович Ведмідь. Майбутні абітурієнти познайомилися з викладачами, ознайомилися з аудиторним фондом і матеріально-технічним забезпеченням кафедр, пройшли з короткою екскурсією по університету, відвідали музей природи. Гості з коледжу поставили багато питань щодо освітнього процесу, умов вступу у 2020 р., дозвілля студентів і інших можливостей для розвитку під час навчання в університеті, на які отримали ґрунтовні відповіді від супроводжуючих.

   Керівництво факультету лісового господарства дякує Роману Федоровичу Хворостяному – директору Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу, Мар’яні Зеновіївні Рего – заступнику директора з навчально-виховної роботи, Жанні Олексіївні Світайло – фахівцю з профорієнтації та Валерію Миколайовичу Солодовнику – викладачу коледжу за допомогу і всебічну підтримку в організації  поїздки своїх здобувачів до університету.

   Бажаємо випускникам коледжу успішного складання кваліфікаційних іспитів, вступу до університету на факультет лісового господарства, який з нетерпінням чекає на Вас.

 

Відповідальний за профорієнтаційну роботу

на факультеті лісового господарства Віталій Горошко

 

   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок