Опубліковано: 24-02-2020, 15:50 / Переглядів: 170 / Новини / Профорієнтація


ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОМУ РАЙОНІ

   21 лютого 2020 р. відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями 10-х і 11-х класів Великобурлуцького району, що об`єднала понад 200 учнів Великобурлуцького, Червонопільського, Вільхуватського, Чернецького, Григорівського, Федорівського, Приколотнянського ліцеїв та Новоолександрівської, Гниличанської, Міловської, Хатнянської, Підсереднянської, Шипуватської загальноосвітніх шкіл.

   На початку заходу проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Станіслав Василішин і відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Дьяконов розповіли про умови вступу до ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, строки й особливості вступної кампанії – 2020, навели аргументи на користь вступу до вишу. Після цього на численні запитання абітурієнтів вичерпні відповіді надали декан агрономічного факультету Олексій Романов, декан факультету менеджменту і економіки Юрій Філімонов, заступники відповідального секретаря приймальної комісії Сергій Винограденко та Марина Пономарьова, інспектор відділу ліцензування та інформаційного забезпечення Ольга Брайнінгер.

   А на завершення зустрічі аспірант Станіслав Приходько, старший лаборант відділу ліцензування та інформаційного забезпечення Ірина Шарафанова і здобувач факультету інженерів землевпорядкування Денис Коваленко подарували школярам вокальні виступи.

Дякуємо начальнику відділу освіти Великобурлуцької РДА Ігорю Фірсову і директору Великобурлуцького ліцею Катерині Резвіній за сприяння в організації заходу та гостинність!

   Запрошуємо всіх абітурієнтів на День відкритих дверей, який відбудеться 11 квітня 2020 р. та пропонуємо обрати саме наш університет!

 

Центр медіакомунікацій ХНАУ

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація