Опубліковано: 24-02-2020, 15:50 / Переглядів: 607 / Новини / Профорієнтація


ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОМУ РАЙОНІ

   21 лютого 2020 р. відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями 10-х і 11-х класів Великобурлуцького району, що об`єднала понад 200 учнів Великобурлуцького, Червонопільського, Вільхуватського, Чернецького, Григорівського, Федорівського, Приколотнянського ліцеїв та Новоолександрівської, Гниличанської, Міловської, Хатнянської, Підсереднянської, Шипуватської загальноосвітніх шкіл.

   На початку заходу проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Станіслав Василішин і відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Дьяконов розповіли про умови вступу до ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, строки й особливості вступної кампанії – 2020, навели аргументи на користь вступу до вишу. Після цього на численні запитання абітурієнтів вичерпні відповіді надали декан агрономічного факультету Олексій Романов, декан факультету менеджменту і економіки Юрій Філімонов, заступники відповідального секретаря приймальної комісії Сергій Винограденко та Марина Пономарьова, інспектор відділу ліцензування та інформаційного забезпечення Ольга Брайнінгер.

   А на завершення зустрічі аспірант Станіслав Приходько, старший лаборант відділу ліцензування та інформаційного забезпечення Ірина Шарафанова і здобувач факультету інженерів землевпорядкування Денис Коваленко подарували школярам вокальні виступи.

Дякуємо начальнику відділу освіти Великобурлуцької РДА Ігорю Фірсову і директору Великобурлуцького ліцею Катерині Резвіній за сприяння в організації заходу та гостинність!

   Запрошуємо всіх абітурієнтів на День відкритих дверей, який відбудеться 11 квітня 2020 р. та пропонуємо обрати саме наш університет!

 

Центр медіакомунікацій ХНАУ

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок