Опубліковано: 4-03-2020, 11:50 / Переглядів: 473 / Новини / Профорієнтація


ПОГЛИБЛЕННЯ СПІВПРАЦІ З ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНІМ КОЛЕДЖОМ

   Налагодження тісних партнерських відносин – важливий напрям розвитку університету і кафедр, адже чим глибшою є інтеграція між виробництвом, державою, закладами вищої освіти і науковими установами, тим кращий результат можна отримати з підготовки кваліфікованих кадрів для всіх галузей національної економіки і тим швидше буде розвиватися наша країна.

   Факультет лісового господарства ХНАУ ім. В.В. Докучаєва активно підтримує робочі зв’язки не тільки з лісогосподарськими підприємствами і науковими установами, а й з іншими профільними закладами освіти. Заступник декана факультету лісового господарства доцент Віталій Назаренко та відповідальний від факультету за профорієнтацію доцент Віталій Горошко 27 лютого 2020 р. відвідали Великоанадольський лісотехнічний коледж, де підписали договір про співпрацю та провели зустріч з випускниками навчального закладу.

   Захід проходив у рамках профорієнтаційної роботи факультету. Майбутні випускники коледжу отримали від представників університету інформацію про умови вступу до вишів у 2020 р. та особливості вступної кампанії, можливості для навчання, проходження виробничої та міжнародної практики, працевлаштування після закінчення університету.

   Дякуємо за теплу зустріч директору коледжу Наталії Степанівні П’ятигорець і завідувачу навчально-виробничої практики Денису Юрійовичу Іноземцеву. Під час робочої наради з керівництвом коледжу обговорено майбутні напрями спільної діяльності та умови договору про співпрацю. Завершенням візиту стало підписання договору про співпрацю. Ми впевнені, що це стане новим етапом нашої співпраці та найближчим часом принесе позитивні результати для навчальних закладів і студентів.

 

Вадим Полях,

відповідальний за наповнення сайту від факультету лісового господарства

 

 

   

   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок