Опубліковано: 10-03-2020, 09:51 / Переглядів: 84 / Новини / Профорієнтація


Профорієнтаційна робота факультету інженерів землевпорядкування

   Співробітники кафедри землевпорядного проектування беруть активну участь у профорієнтаційній роботі. Доцент кафедри Л.М. Макєєва, старший викладач Н.В. Мокєрова (25 лютого), старший викладач І.І. Садовий (3 березня) відвідали навчальні заклади м. Харкова: Харківську гімназію № 163 Харківської міської ради Харківської області, Харківську спеціалізовану школу І – ІІІ ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області, Харківську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів № 157 Харківської міської ради Харківської області та Харківську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів №2 Харківської міської ради Харківської області. Доцент М.М.Миргород 3 березня в складі делегації від університету взяла участь у зустрічі зі старшокласниками  Покотилівської загальноосвітньої школи I – III ступенів  №2 Харківської районної ради Харківської області та Покотилівського ліцею «Промінь» Харківської районної ради Харківської області.

   Під час зустрічі викладачі надали учням 9– 11-х класів інформацію про особливості вступної кампанії – 2020, розповіли про переваги навчання в ХНАУ ім. В.В. Докучаєва і його факультети, звернули увагу на перспективи працевлаштування за спеціальностями 193  «Геодезія та землеустрій»  та   191  «Архітектура та містобудування».

   Під час бесіди з директором Харківської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 85 Кутняковою Наталією В’ячеславівною розглянуто  можливості подальшої співпраці з профорієнтаційної роботи і намічено зустріч у нашому ЗВО для більш продуктивного діалогу. Викладачі запросили майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей, який відбудеться 11 квітня 2020 р.

   Щиро дякуємо керівникам навчальних закладів за теплий прийом і чекаємо ваших випускників на навчання в нашому університеті!

 

Доцент кафедри землевпорядного проектування

канд. наук держ. упр. Л.М. Макєєва

 

   
   
   
   
   
   
    

Авторизація