Опубліковано: 10-03-2020, 09:51 / Переглядів: 541 / Новини / Профорієнтація


Профорієнтаційна робота факультету інженерів землевпорядкування

   Співробітники кафедри землевпорядного проектування беруть активну участь у профорієнтаційній роботі. Доцент кафедри Л.М. Макєєва, старший викладач Н.В. Мокєрова (25 лютого), старший викладач І.І. Садовий (3 березня) відвідали навчальні заклади м. Харкова: Харківську гімназію № 163 Харківської міської ради Харківської області, Харківську спеціалізовану школу І – ІІІ ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області, Харківську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів № 157 Харківської міської ради Харківської області та Харківську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів №2 Харківської міської ради Харківської області. Доцент М.М.Миргород 3 березня в складі делегації від університету взяла участь у зустрічі зі старшокласниками  Покотилівської загальноосвітньої школи I – III ступенів  №2 Харківської районної ради Харківської області та Покотилівського ліцею «Промінь» Харківської районної ради Харківської області.

   Під час зустрічі викладачі надали учням 9– 11-х класів інформацію про особливості вступної кампанії – 2020, розповіли про переваги навчання в ХНАУ ім. В.В. Докучаєва і його факультети, звернули увагу на перспективи працевлаштування за спеціальностями 193  «Геодезія та землеустрій»  та   191  «Архітектура та містобудування».

   Під час бесіди з директором Харківської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 85 Кутняковою Наталією В’ячеславівною розглянуто  можливості подальшої співпраці з профорієнтаційної роботи і намічено зустріч у нашому ЗВО для більш продуктивного діалогу. Викладачі запросили майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей, який відбудеться 11 квітня 2020 р.

   Щиро дякуємо керівникам навчальних закладів за теплий прийом і чекаємо ваших випускників на навчання в нашому університеті!

 

Доцент кафедри землевпорядного проектування

канд. наук держ. упр. Л.М. Макєєва

 

   
   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок