Опубліковано: 17-03-2020, 10:13 / Переглядів: 732 / Новини / Профорієнтація


СПІВПРАЦЯ ОСВІТЯН І ЗДОБУВАЧІВ З ВИРОБНИЦТВОМ – ЗАПОРУКА УСПІХУ!

   12 березня 2020 року агрономічний факультет і факультет захисту рослин ХНАУ ім. В.В. Докучаєва відвідали представники агропромхолдингу «Астарта-Київ»: провідний фахівець з підбору персоналу Ірина Домненко, менеджер з регіонального розвитку Олена Терлецька, головний агроном АФ «Добробут» Олександр Мурзак та помічник головного агронома Тетяна Іванова. Метою візиту було обговорення перспектив співробітництва з нашим навчальним закладом, інформування здобувачів та викладачів факультетів про напрями діяльності підприємства, можливості проходження студентами навчальних і виробничих практик, стажування на базі агропромхолдингу та умови подальшого працевлаштування.

   Цього ж дня відбулася зустріч гостей, уже як зовнішніх стейхолдерів, з гарантами освітніх програм, викладацьким складом, керівництвом агрономічного факультету і факультету захисту рослин, на якій розглянули й обговорили освітні програми, за якими ведеться підготовка майбутніх фахівців.

   Тільки тісна співпраця освітян, студентів і виробничників, урахування всіх побажань та інтересів під час складання і реалізації освітніх програм дозволяють отримати кваліфікованого фахівця, здатного бути конкурентоспроможним на ринку праці в умовах сьогодення!

 

Агрономічний факультет

 

   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок