Опубліковано: 24-03-2020, 09:45 / Переглядів: 343 / Новини / Наукова діяльність


СПІВРОБІТНИЦТВО АГРОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ З ВИРОБНИЦТВОМ

   У рамках студентоцентрованого підходу до освітнього процесу здобувачів вищої освіти Харківського НАУ ім. В. В. Докучаєва відбулася зустріч керівництва агрономічного факультету, гарантів освітніх програм і викладацького складу факультету з директором СТОВ «Гусарівське» Балаклійського району Харківської області, заслуженим працівником сільського господарства України Віктором Миколайовичем Вовченком і його заступником з питань рослинництва Юрієм Вікторовичем Вовченком.

  Учасники заходу розглянули й обговорили зміст освітніх програм, за якими готують майбутніх фахівців на агрономічному факультеті.

   Віктор Миколайович звернув увагу на проблему дефіциту кваліфікованих кадрів у галузі сільського господарства. Він наголосив на тому, що виробництво готове допомагати закладам освіти в підготовці фахівців. Керівник господарства запропонував укласти договір про співпрацю, та проходження виробничої практики студентами, а також проводити виїзні заняття в СТОВ «Гусарівське». Крім того, порушено питання дуальної освіти, підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу на виробництві.

   Підготовка фахівців сільськогосподарської галузі має враховувати інтереси і побажання всіх зацікавлених сторін. Лише тісна співпраця освітян, здобувачів і виробничників дозволить отримати кваліфікованого фахівця, здатного бути конкурентоспроможним на ринку праці в умовах сьогодення.

   Колектив агрономічного факультету вдячний за цікаву зустріч Віктору Миколайовичу і Юрію Вікторовичу. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

 

Агрономічний факультет

 

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок