Опубліковано: 27-04-2020, 08:12 / Переглядів: 453 / Різне


Перший онлайн-марафон місцевих експертів Google

   Доцент  кафедри інформаційних технологій, консалтингу і туризму, кандидат наук з державного управління Світлана Сисоєва взяла участь у першому онлайн-марафоні місцевих експертів Google. Це унікальний формат, який мав на меті об’єднати членів спільноти, професіоналів та ентузіастів у сфері туризму на одній платформі для обміну досвідом і створення нових можливостей цифрової трансформацій та поліпшення туристичного потенціалу країни. 

   Світлана Сисоєва взяла участь у майстер-класах з цифрових навичок та інструментів Google від досвідчених експертів, сертифікованих тренерів та фахівців з онлайн-нетворкінгу у сфері діджитал-туризму; ознайомилася з новими ініціативами, здобула корисні навички і знання та підтвердила їх за допомогою сертифіката. 

   Захід є актуальним і цікавим для тих, хто зайнятий у туристичній сфері та шукає способи розвитку туристичного бізнесу онлайн, не уявляє своє життя без подорожей, хто хоче першим почути про нові ініціативи у сфері цифрового туризму, а також здобути навички та знання, що можна буде використовувати щодня. 

   Дякуємо організаторам, спікерам, модератору Антоніні та всім учасникам за те, що змогли організувати такий масштабний захід і об'єднали всю Україну. 

 

 

Світлана Сисоєва, помічник ректора з соціально-економічного розвитку,

доцент кафедри інформаційних технологій, консалтингу і туризму

 

   
   
   
 
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок