Опубліковано: 7-07-2020, 10:07 / Переглядів: 461 / Новини / Наукова діяльність


СЕМІНАР «РОЗВИТОК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА НА ОСНОВІ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»

  Третього липня 2020 р. відбувся обласний бізнес-семінар «Розвиток сільського господарства на основі наукових досліджень», організований ПрАТ «Сахновщинське ім. М.О. Ключки» в с. Сугарівське Сахновщинського району. Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва представила делегація викладачів, аспірантів та здобувачів вищої освіти.

  На відкритті семінару голова ПрАТ «Сахновщинське ім. М.О. Ключки» Вікторія Морозікова та голова Сахновщинської районної державної адміністрації Максим Карплюк привітали учасників заходу і побажали плідної роботи.

  Тему семінару «Розвиток сільського господарства на основі наукових досліджень» було розкрито в доповідях та під час обговорення питань за двома напрямами:

  • розведення високопродуктивних порід і використання сучасних технологій при проектуванні та будівництві свинокомплексів для племінного і товарного свинарства як одного з головних напрямів розвитку тваринництва в Харківському регіоні;
  • необхідність зрошення для груп сільськогосподарських культур в умовах змін клімату із забезпеченням науковообґрунтованих норм поливу та використанням сучасних поливних машин і систем зрошення.

  У роботі семінару взяли участь представники аграрних підприємств, фермерських господарств, Сахновщинської райдержадміністраці, а свої практичні розробки репрезентували науковці Інституту водних росурсів та меліорації, Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук, Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського», Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

  Під час заходу науковці та підприємці обмінялися досвідом, гості ознайомилися з передовими науковими розробками, отримали відповіді на багато питань, оглянули поля і тваринницькі ферми. Приємною новиною стало те, що керівництво підприємства ПрАТ «Сахновщинське ім. М.О. Ключки» працює над проектом реконструкції свинокомплексу з орієнтацією на крупнотоварне виробництво, продовжуючи славні традиції господарства.

  Дякуємо організаторам семінару за високий рівень організації та гостинність, а всім доповідачам – за актуальність розкритих тем і високий науковий рівень доповідей.

 

Помічник ректора з соціально-економічного розвитку

Вадим Полях

 

   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок