Опубліковано: 16-07-2020, 21:57 / Переглядів: 244 / Новини / Наукова діяльність


Розвиток сільських територій Харківського району

   14 липня відбувся інформаційний тур на ферму з розведення равликів «Snails House» (с. Циркуни) за участю голови Харківської РДА Артура Товмасяна, депутата Харківської районної ради, директора ТОВ «Відродження» Хазара Бадалова, голови Циркунівської ОТГ Миколи Сікаленка, представників Харківської РДА Наталі Пугач і Ольги Сидоренко та помічника ректора з соціально-економічного розвитку, доцента кафедри інформаційних технологій, консалтингу і туризму ХНАУ ім. В. В. Докучаєва Світлани Сисоєвої.

   «Snails House» - українська компанія, яка спеціалізується на збиранні та вирощуванні равликів, а також на виробництві різної продукції з них. Ферма займається розведенням равликів уже 10 років. Це одна з найбільших ферм у Європі (площа - 60 га), де вирощують два види сухопутних равликів – сірих малих і великих. Це їстівні молюски, яких цінують за смакові якості. Ніжне соковите равликове м’ясо є основою багатьох кулінарних делікатесів, більшість із яких мають французьку рецептуру.

   Під час оглядової екскурсії гості дізналися цікаві факти про самих равликів і процес їх вирощування в Україні, про гастрономічний туризм і кулінарні смаки, про те, як використовують равликів у косметології та чому вчені вважають, що в них зберігається секрет молодості.

    Незважаючи на дощ, усі отримали гарні враження від спілкування з цікавими представниками тваринного світу.

   Від щирого серця дякуємо господарям і співробітникам екоферми «Snails House» на чолі з директором Валерієм Ігнатовим за теплий прийом та співпрацю. Бажаємо творчих успіхів та процвітання!

 

Світлана Сисоєва,

помічник ректора з соціально-економічного розвитку,

доцент кафедри інформаційних технологій, консалтингу і туризму

 

   
   
   
   
    

Авторизація