Опубліковано: 16-09-2020, 09:56 / Переглядів: 61 / Новини / Наукова діяльність


Конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program

Дорогі колеги! 


  Дозвольте повідомити, що 
до 1 листопада 2020 року Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program – cтипендії для проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців: https://fulbright.org.ua/en/fulbright-research-and-development-program-2/
. 

  Документи на усі цьогорічні конкурси подають тільки онлайн. 

 Звертаємо Вашу увагу на те, що у конкурсі можуть брати участь не тільки дослідники, але й викладачі, які планують розробляти нові курси, досліджувати нові методики викладання. Ми приймаємо заявки від молодих спеціалістів, котрі не обов'язково працюють в академічному середовищі - серед фіналістів є музейні працівники, журналісти, інженери, соціологи, діячі мистецтва, працівники громадських організацій тощо. Важливо, щоби конкурсна заявка містила дослідницьке завдання. 

  Конкурсні напрямки охоплюють гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни. Виключенням є тільки бізнес-сфера. 

 

  У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО)  


  Інформація про фіналістів програми  Fulbright Research and Development Program за різні роки - на сторінках наших фулбрайтівських вісників: https://fulbright.org.ua/uk/library/. 

  Онлайн презентація Програми FRDP уже цього тижня : https://www.facebook.com/events/1254816581535641

 


:  newsletter-_scholars_frdp_2019-20.pdf (завант.: 2)
Переглянути онлайн:  newsletter-_scholars_frdp_2019-20.pdf
1,21 Mb [16-09-2020, 09:56]  

    

Авторизація