Опубліковано: 17-09-2020, 10:29 / Переглядів: 220 / Новини / Наукова діяльність


АКТИВІЗАЦІЯ СПІВПРАЦІ АГРОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ З ВИРОБНИЦТВОМ!

  З метою поліпшення підготовки студентів до сучасних реалій сільського господарства на кафедрі рослинництва агрономічного факультету 16 вересня 2020 р. відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами, на якій було розглянуто важливі питання вирощування стратегічної зернової культури в Україні та світі – кукурудзи.

 Багаторічним досвідом культивування цієї культури на зустрічі зі студентами агрономічного факультету і професорсько-викладацьким складом кафедри й університету поділився випускник агрофаку 1998 р., головний агроном ТОВ «Іванівський лан» Чугуївського району Харківської області Валерій Анатолійович Пастухов.

  Досвідчений практик ознайомив присутніх з роботою господарства, технологіями вирощування основних культур, особливу увагу приділивши вирощуванню кукурудзи на зерно. Валерій Анатолійович також поділився проблемами, характерними для всього аграрного сектора області. Однією з них є «капризи» погоди, які неможливо передбачити і які з року в рік змушують вносити певні корективи в технологію вирощування кукурудзи.

 Учасники зустрічі розглянули чимало дискусійних питань, починаючи від конкурентоспроможності цієї культури до технологічних підходів її культивування.

  За підсумками заходу окреслено шляхи вирішення нагальних проблем АПК області й активізації співпраці між університетом і господарством ТОВ «Іванівський лан».

 

Завідувач кафедри рослинництва,

професор, доктор с.-г. наук А. О. Рожков

 

   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок