Опубліковано: 7-10-2020, 15:18 / Переглядів: 657 / Виховна діяльність / Культурно-масова діяльність


СВЯТКУВАННЯ 204-тої РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ХНАУ ім. В.В. ДОКУЧАЄВА

  П’ятого жовтня велика і дружна родина ХНАУ ім. В.В. Докучаєва відзначила свій день народження із дотриманням карантинних заходів – 204 роки від дня заснування одного з перших аграрних закладів вищої освіти Європи.

  Із самого ранку панувала піднесена атмосфера. На площі перед університетом, із дотриманням карантинних обмежень, пройшов флешмоб, організований активістами Об’єднаної ради студентського самоврядування.

  О 10.30 на ґанку першого навчального корпусу відбулися урочистості, які відкрив ректор ХНАУ професор Олександр Ульянченко: «Ми живемо в складний час: війни, реформ, кардинальних змін у державі і в умовах карантину через всесвітню пандемію. Та попри все, ми зберігаємо і примножуємо все найкраще, що було завжди притаманне нашому університету. Я пишаюся тим, що спільними зусиллями ми творимо нову сторінку історії одного з найстаріших аграрних закладів Європи, де кожен із нас вклав частинку своєї душі у розвиток вишу. Вірю, що попереду – нові здобутки, перемоги і досягнення. І перш за все, я вірю у нашу студентську молодь, її талант і потенціал, адже це найбільший скарб нашого українського суспільства! Прославляймо ХНАУ! Зі святом нас, докучаєвці!».

  Привітати докучаєвців з Днем університету завітала заступник голови Харківської районної державної адміністрації Наталія Мєуш, яка наголосила на важливій ролі університету в розвитку аграрної освіти і науки та зміцненні інтелектуального потенціалу Харківщини задля процвітання нашої держави.

  За сумлінну працю кращих працівників університету нагороджено грамотами від голови Харківської райдержадміністрації Артура Товмасяна і грамотами від ректора Олександра Ульянченка.

  Після урочистої частини заходу відбувся святковий концерт, підготовлений колективами художньої самодіяльності вишу.

  Дякуємо організаторам і всім учасникам дійства, присвяченого Дню заснування ХНАУ. Вітаємо нашу альма-матер із 204-річницею її славетної історії!

 

Ірина ЖИДКИХ

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок