Опубліковано: 7-10-2020, 15:40 / Переглядів: 646 / Виховна діяльність / Спорт / Культурно-масова діяльність / Студентське самоврядування


Туристичний зліт «204-й РАЗ ВІТАЮТЬ СТІНИ ХНАУ ВАС!»

  П’ятого жовтня у річницю від дня заснування ХНАУ ім. В.В. Докучаєва відбувся ще один осінній традиційний захід – туристичний зліт студентів нового набору під назвою «204-й раз вітають стіни ХНАУ вас!». Захід цього разу відбувався із дотриманням карантинних заходів на свіжому повітрі.

  Цей захід завжди проходить весело, активно і масово, адже саме турзліт найбільше згуртовує студентів-першокурсників, формує дружні стосунки між усіма командами-учасниками, уболівальниками та викладачами. Це свято дружби, спорту, творчості й активного відпочинку на природі.

  Команди всіх шести факультетів змагалися в п’яти етапах. У конкурсі «Візитка» команди представили свою назву, девіз, форму та емблему. Спортивні етапи включали такі конкурси: «Спортивна естафета», де команди змагались у швидкості, згуртованості та командній грі; «Жіноче пенальті» – один із найулюбленіших, коли дівчата пробивають м’яч у ворота команд-суперників; «Перетягування канату» – справжнє фізичне випробування для учасників, адже завжди проходить у декілька етапів.

  І найбільш очікуваним етапом зльоту був традиційний конкурс приготування польової страви. Після виснажливих спортивних змагань усі охочі посмакували їжею справжньої польової кухні.

  За сумою балів місця розподілили таким чином: 1 місце – команда агрономічного факультету «Игра колхозов»; 2 місце – команда факультету інженерів землевпорядкування «Zona BS»; 3 місце – команда факультету лісового господарства «Forest people». Команда «Банда» (факультет обліку і фінансів), команда «Слово пацана» (факультет менеджменту і економіки) і команда «Острые козырьки» (факультет захисту рослин) цього разу показали не найкращі результати, але отримали чудові враження від заходу і заряд бадьорості на цілий рік.

  Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам! Окрема подяка співробітникам відділу ліцензування та інформаційного забезпечення, деканатам факультетів, профспілковому комітету та ОРСС за допомогу в організації туристичного зльоту.

 

Ірина ЖИДКИХ

 

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
       
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок