Опубліковано: 19-10-2020, 11:57 / Переглядів: 303 / Новини / Виховна діяльність


ПОДОРОЖ ДО ПЕРЛИНИ ХАРКІВЩИНИ

  15 жовтня з ініціативи кафедри планування території населених пунктів та будівництва, зокрема доцента кафедри В.В. Масленнікової відбулася екскурсія викладачів і студентів факультету інженерів землевпорядкування до Шарівського палацу ‒ білокам’яної будівлі неоготичного стилю кінця ХІХ ст.

  Палац розташований у смт Шарівка Богодухівського району Харківської області (його ще називають Шарівський замок, «Цукровий замок», «Шарівська перлина»).

  Двоповерхова споруда білого кольору оперезана карнизом, має стрілчасті вікна та балкон, а її парадний вхід прикрашають дві восьмигранні вежі, увінчані зубцями та шпилями.

  Екскурсію спеціально заплановали для здобувачів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» з навчальною метою. Майбутні архітектори, дивлячись на цей «казковий» замок, зробили собі замітки для своїх майбутніх проектів. Велика кількість фотографій допоможуть здобувачам у навчанні й творчому натхненні.

  Дякуємо за організацію екскурсії керівникові туристично-інформаційного відділу Галині Миколаївні Гарькавій та екскурсоводу пані Наталії Михайлівні.

 

Доцент кафедри планування території

населених пунктів та будівництва

В.В. Масленнікова

 

   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок