Опубліковано: 29-10-2020, 11:19 / Переглядів: 528 / Наукова діяльність / Виховна діяльність


Круглий стіл «Розвиток туризму в умовах пандемії»

  19 жовтня відбувся круглий стіл на тему «Розвиток туризму в умовах пандемії та перспективи розвитку гастрономічного туризму на Харківщині», присвячений Всесвітньому дню туризму і Дню туризму в Україні. У заході взяла участь Світлана Сисоєва, помічник ректора з соціально-економічного розвитку ХНАУ ім. В. В. Докучаєва, радник голови Харківської РДА з питань туризму.

Спікерами пленарного засідання були: міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, перший заступник голови Харківської ОДА Тетяна Єгорова-Луценко, народний депутат Олексій Красов, директор Департаменту культури і туризму Харківської ОДА Людмила Терещенко, директор Харківського обласного туристсько-інформаційного центру Валентина Холодок.

  Валентина Холодок відкрила другу частину круглого столу, присвячену практиці проектного управління з питань розвитку туризму на Слобожанщині в умовах пандемії COVID-19.

  Едуард Сиромолот, член виконкому АЕПР, керівник Інформаційного центру АЕПР в ХНЕУ імені Семена Кузнеця, презентував проект «Агротуристичний кластер «Сіверський Донець» та «Прикордонне об’єднання міжтериторіального співробітництва «Слобожанщина», що сприяє розвитку Харківського району у сфері агротуристичного потенціалу і  транскордонної спiвпрацi.

  Учасники заходу обговорили культурно-історичну спадщину Харківщини та інші важливі питання щодо розвитку туризму в Харківській області.

  Дякую організаторам за запрошення.

 

Світлана Сисоєва,

помічник ректора з соціально-економічного розвитку,

доцент кафедри інформаційних технологій, консалтингу і туризму

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок