Опубліковано: 21-12-2020, 10:35 / Переглядів: 339 / Наукова діяльність / Виховна діяльність


ПРОВЕДЕНО «КУЛЕШОВСЬКІ ЧИТАННЯ»!

  17 грудня 2020 р. на кафедрі рослинництва агрономічного факультету Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва відбулися «Кулешовські читання», присвячені 130-й річниці з дня народження видатного науковця світового рівня, академіка Миколи Миколайовича Кулешова.

  У заході взяли участь ректор університету, професорсько-викладацький склад кафедри рослинництва, магістри-випускники агрономічного факультету, представники деканату та бібліотеки.

  З доповідями виступили ректор університету О.В. Ульянченко, завідувач кафедри рослинництва А.О. Рожков, професор кафедри рослинництва, чл.-кор. НААН України М.А. Бобро, а також учень академіка М.М. Кулешова – доцент кафедри агрохімії Г.Ф. Ольховський.

  Доповідачі підкреслили значення особистості і діяльності академіка М.М. Кулешова для розвитку рослинницької науки в Україні та світі, його роль у становленні кафедри рослинництва ХНАУ, розповіли про нелегкий життєвий і творчий шлях науковця, його талант педагога, учителя і керівника.

 

Завідувач кафедри рослинництва,

професор, доктор с.-г. наук А. О. Рожков

 

   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок