Опубліковано: 22-12-2020, 13:02 / Переглядів: 468 / Новини / Конференції


ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ХНАУ ІМ. В.В. ДОКУЧАЄВА

  21 грудня 2020 р. відбулися загальні збори трудового колективу ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. На порядку денному були три питання:

  1. Звіт ректора О.В. Ульянченка «Про виконання умов контракту і результати діяльності ХНАУ ім. В.В. Докучаєва у 2020 році».
  2. Нова редакція Статуту ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.
  3. Додаткові вибори до вченої ради університету.

  З першого питання порядку денного виступив ректор університету професор Олександр Вікторович Ульянченко, який доповів про результати діяльності ХНАУ ім. В.В. Докучаєва у 2020 р. Ректор також наголосив на завданнях, що стоять перед університетом, і накреслив план роботи на наступний рік. Під час обговорення звіту ректора виступили: Ігор Швайка –  помічник ректора з соціально-економічних питань, аспірант; Степан Михальченко –  завідувач кафедри технічного забезпечення агропромислового виробництва, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник; Юрій Філімонов – декан факультету менеджменту і економіки, кандидат економічних наук, доцент. Загальні збори одноголосно схвалили звіт і роботу Олександра Ульянченка на посаді ректора.

  Про нову редакцію Статуту ХНАУ ім. В.В. Докучаєва доповіла начальник юридичного відділу Світлана Валеріївна Шерстюк, яка підкреслила необхідність прийняття нової редакції Статуту університету у зв’язку зі змінами в чинному законодавстві України. Нову редакцію Статуту ХНАУ ім. В.В. Докучаєва було погоджено одноголосно.

  Із третього питання виступив вчений секретар Дмитро Масленніков, який довів до відома присутніх інформацію щодо проведення додаткових виборів до складу вченої ради університету. На засіданні 18.12.2020 р.  вчена рада ухвалила рішення  винести на розгляд загальних зборів трудового колективу кандидатури Людмили Ломовських – доктора економічних наук, професора університету, завідувача кафедри прикладної економіки і міжнародних економічних відносин та   Лариси Головань – кандидата сільськогосподарських наук, доцента,  завідувача кафедри екології та біотехнології для включення їх до складу вченої ради університету.

  Трудовий колектив одноголосно підтримав пропозицію про включення зазначених осіб до складу вченої ради університету.

Наприкінці зборів ректор подякував усім за плідну працю протягом 2020 р. та привітав присутніх з  новорічними та різдвяними святами.

 

Станіслав Приходько,

голова ППО ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок