Опубліковано: 24-12-2020, 09:09 / Переглядів: 365 / Новини / Наукова діяльність


ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАУКОВЦІВ ХНАУ ІМ. В.В. ДОКУЧАЄВА ВІД ЧЕСЬКОЇ АГЕНЦІЇ РОЗВИТКУ

 Другий рік поспіль у Харківському національному аграрному університеті реалізується міжнародний проект «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України» за підтримки Чеської агенції розвитку та Чеського університету природничих наук (м. Прага). Зважаючи на те, що 2020 р. приніс нові виклики та змусив усіх нас пристосовуватися до нової «карантинної реальності», проект було переведено в дистанційний формат.

  Три команди молодих дослідників успішно подали заявки та перемогли в конкурсі міні-грантів від Чеської агенції розвитку, отримавши фінансування на проведення дослідження у 2021 р.

  З метою більш якісного дослідження на тему «Вплив крапельного зрошення на хімічні показники типових чорноземів» (керівник дослідницької команди – Юрій Дегтярьов), Чеська агенція розвитку подарувала нашому університету обладнання для проведення дослідів – ручні іономіри LAQUAtwin для вимірювання вмісту K, Ca, NA.

  На засіданні вченої ради 18 грудня 2020 р. ректор, член-кореспондент НААН України, доктор економічних наук, професор Олександр Ульянченко вручив обладнання завідувачу кафедри ґрунтознавства, доктору сільськогосподарських наук, професору  Василю Дегтярьову.

 

Помічник ректора

з соціально-економічного розвитку

Вадим Полях

 

   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок