Опубліковано: 31-12-2020, 08:30 / Переглядів: 184 / Новини / Наукова діяльність


Техніка для міжнародного офісу від Чеської агенції розвитку та Міністерства закордонних справ Чехії

  Міжнародна співпраця та кооперація є ключовим напрямом розвитку університету, адже відкриває нові горизонти для обміну досвідом між викладачами та науковцями, дає змогу проводити спільні наукові дослідження, реалізувати інтернаціональні проекти, а для студентів – це  можливості для подорожей, мультикультурного спілкування, нових знайомств і набуття знань.

  Починаючи з 2020 р., у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва реалізується міжнародний проект «Платформа AgriSciences для посилення науки у вищих навчальних закладах України» спільно з Чеським університетом природничих наук (м. Прага) за підтримки Чеської агенції розвитку та Міністерства закордонних справ Чехії.

  Для подальшого зміцнення міжнародної співпраці та інтернаціоналізації нашого вишу чеськими партнерами було прийнято рішення подарувати офісну техніку для забезпечення ефективної діяльності міжнародного офісу.

  Ректор, член-кореспондент НААН України, доктор економічних наук, професор Олександр Ульянченко на засіданні вченої ради 18 грудня 2020 р. вручив керівникові Центру міжнародного співробітництва й академічної мобільності, професору Андрію Попову офісну техніку та обладнання для міжнародного офісу.

  Нагадаємо, що в рамках проекту чеські експерти провели цього року серію онлайн-семінарів для  викладачів та науковців ХНАУ. А в січні пройде безкоштовний курс з академічного письма англійською мовою, до якого можуть долучитися всі охочі.

У наступному році заплановано багато видів діяльності і спільних заходів у яких запрошуємо вас узяти участь  – буде пізнавально, цікаво, а головне – корисно!

 

Помічник ректора з соціально-економічного розвитку

Вадим Полях

 

   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок