Опубліковано: 13-01-2021, 11:20 / Переглядів: 111 / Новини / Наукова діяльність


Розпочався конкурс для студентів бакалаврату за програмою обміну навчання в університетах Сполучених Штатів Америки

  Державний департамент США оголосив відкритий конкурс для участі у 2021–2022 академічному році в програмі обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program) з компонентом для українських студентів «STEM та підприємництво» (UUAESE) 2021–2022. Учасників програми відбиратимуть за такими критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація та готовність стати учасником програми обміну.

  Фіналісти програми Global UGRAD будуть навчатися протягом одного семестру без отримання ступеня в університетах Сполучених Штатах Америки за будь-якими спеціальностями.

  Програма обміну студентами вищих навчальних закладів Global UGRAD з компонентом UUAESE передбачає фінансове забезпечення: оплату проїзду учасників програми до/із США, оплату вартості навчання в американському університеті, проживання і харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.

  Конкурс на участь у програмі  Global UGRAD з компонентом UUAESE є відкритим і базується на основі академічної та особистої успішності  кандидатів.

  Кінцевий термін подання анкет – 28 лютого 2021 р., 17:00 EST (за східноєвропейським часом).

  Для участі в програмі Global UGRAD з компонентом UUAESE приймають анкети лише в електронній формі. Кандидатам необхідно зареєструватися на сайті www.worldlearning.org/ugrad, щоб отримати доступ до інтерактивної системи заповнення анкет для участі в програмі. Кандидати зможуть заповнити свою анкету, а також відправити рекомендаційні листи та інші документи он-лайн. Неповні анкети, й анкети, подані після 28 лютого 2021 р., розглядати не будуть.

 

Детальніша інформація про умови участі за посиланням.

 

Андрій Попов,

проректор з міжнародних зв’язків

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок