Опубліковано: 4-02-2021, 11:39 / Переглядів: 315 / Профорієнтація / Культурно-масова діяльність


БАНК ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ

  Другого лютого 2021 р. викладачі кафедри бухгалтерського обліку організували он-лайн-зустріч здобувачів 4-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освітиспеціальності 071 «Облік і оподаткування» з діловим партнером університету АТ «UKRSIBBANK».

   

  У форматі відео конференції на платформі «Zoom» провідний фахівець групи по роботі з персоналом у Східному регіоні Надія Борисова презентувала банк, розповіла про переваги роботи, вимоги до кандидатів і формі їх відбору. Додатково було порушено питання про школу особистісного зростання, проходження виробничої та переддипломної практики, оплату праці співробітників, наявні вакансії, кар'єрні перспективи.

   
   

  Такі зустрічі дуже важливі, адже вони дозволяють забезпечити здобувачів інформацією про пропозиції потенційних роботодавців як з точки зору змісту роботи, так і з погляду її умов, а також допомагають їм дізнатися про особливості майбутньої професії і дають їм упевненість у вирішенні проблеми майбутнього працевлаштування та самореалізації.

  Студенти подякували провідному фахівцю групи по роботі з персоналом у Східному регіоні АТ UKRSIBBANK Надії Борисовій за змістовно організований захід і дружню атмосферу.

 

   

 

         Доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту

І. Рагуліна

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок