Опубліковано: 15-02-2021, 13:00 / Переглядів: 81 / Новини / Наукова діяльність


Бінарне онлайн-заняття з фінансового обліку та внутрішнього аудиту здобувачів 2-го курсу початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти спеціальності 071 «облік і оподаткування» з представниками східного регіону ukrsibbank та викладачами кафедри

  Одинадцятого лютого 2021 р. кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту в рамках вивчення дисциплін «Фінансовий облік» та «Внутрішній аудит» було організовано чергове онлайн-заняття у форматі відео-конференції на платформі «Zoom» для здобувачів 2-го курсу початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» з провідним фахівцем групи по роботі з персоналом у Східному регіоні UKRSIBBANK Надією Борисовою і доцентом кафедри Іриною Рагуліною.

  Докучаєвці продовжили ознайомлення з обліком короткострокових зобов’язань за розрахунками з банками та іншими позиками. На занятті розглянули багатоцільову кредитну лінію в UKRSIBBANK, яка включає всі різновиди фінансових інструментів, які надаються в межах однієї Генеральної угоди: кредити, акредитиви, банківські гарантії, авалювання векселів.

  Здобувачі дізналися, що ця кредитна лінія дозволяє в межах загального ліміту використовувати додаткові кошті для розширення діяльності підприємства (компанії) та фінансування обігового капіталу; обрати варіант ціноутворення з використанням фіксованої процентної ставки, яка не змінюється протягом терміну дії Генеральної угоди або формувати цінову пропозицію з урахуванням актуальної ситуації на валютному та фінансовому ринках за допомогою послуги прямого дилінгу; користуватися кількома фінансовими інструментами не витрачаючи час кожного разу, коли ви бажаєте отримати той чи інший продукт фінансування. Здійснюючи документарні операції, можна оформлювати акредитиви та різні види гарантій на користь резидентів та нерезидентів; завдяки послузі авалювання векселів можливість відстрочення податкових та інших обов’язкових платежів.

  Також розглянули питання щодо побудови служби внутрішнього аудиту, його основних завдань. Здобувачам розповіли, що головне завдання внутрішнього аудиту – це вирішення окремих функціональних проблем  управління, розробка та перевірка інформаційних систем банку. Внутрішній  аудит  є  невід’ємною частиною  управлінського  контролю  за  ефективністю діяльності окремих елементів структури економічного суб’єкта. Робота внутрішнього аудиту для керівництва банку має інформаційне та  консультаційне значення; вона повинна сприяти оптимізації діяльності та виконанню зобов’язань його керівництвом. Внутрішній аудит не тільки надає інформацію про діяльність самого банку,  але й підтверджує правильність і достовірність звітів банківських менеджерів. Використовуючи інформацію внутрішнього аудиту, керівництво банку може оперативно і своєчасно здійснити необхідні зміни всередині банку. Це, насамперед,  контроль за станом активів та недопущення збитків; підтвердження  виконання  функціонування  системи  внутрішнього контролю та обробки інформації; аналіз ефективності функціонування системи внутрішнього контролю та обробки інформації; оцінка якості інформації, що надається управлінською інформаційною системою.

Наприкінці заняття молодші бакалаври отримали вичерпні відповіді на питання стосовно роботи банку Надії Борисової.

 

Дякуємо керівництву UKRSIBBANK за практичні матеріали роботи банківської установи, особливо – провідному фахівцю групи по роботі з персоналом у Східному регіоні UKRSIBBANK Надії Борисовій, а також  здобувачам за активність і зацікавленість.

 

Доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту

Ірина Рагуліна

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок