Опубліковано: 30-03-2021, 12:37 / Переглядів: 138 / Наукова діяльність / Конференції


Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»

  Студенти факультету інженерів землевпорядкування спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 19 «Архітектура та будівництво». За результатами I туру переможцями стали здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2-го курсу: В. О. Мосолкова (науковий керівник – доцент В. В. Масленнікова), В. О. Семенов (наукові керівники доценти – О. Б. Гопцій та О. С. Соловйова), Є. Є. Чередниченко (науковий керівник – доцент О. С. Соловйова) і студентка 1-го курсу Д. А. Юдіна (науковий керівник – доцент кафедри Т. В. Анопрієнко). Роботи переможців направлено до Харківського національного університету будівництва та архітектури, який призначено базовим навчальним закладом з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 19 «Архітектура та будівництво».

  23 березня 2021 р. відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу наукових робіт у дистанційній формі, де пройшов захист кращих робіт, відібраних членами журі. Свою роботу на тему «Архітектурно-просторові підходи до розбудови сільських поселень» (шифр «МІСТЕЧКО») за професійним спрямуванням «Містобудування» представила студентка 1-го курсу Д. А. Юдіна. У конкурсі, який проходив за шістьма професійними спрямуваннями Дарія посіла ІІІ місце за спрямуванням «Містобудування».

  Вітаємо талановиту студентку, відмінницю факультету інженерів землевпорядкування Дарію Юдіну з отриманням визнання на Всеукраїнському конкурсі та бажаємо подальших успіхів у навчанні і розпочатій науково-дослідній роботі.

 

Колектив кафедри планування

території населених пунктів та будівництва

 

   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок