Опубліковано: 30-03-2021, 17:16 / Переглядів: 121 / Новини / Оголошення


Набір молоді на другу хвилю проєкту «Зміцнення громадянського активізму серед молоді»

  ГО «Фонд “Професійний розвиток Харкова”» за щирої підтримки Національного фонду демократії (National Endowment for Democracy) оголошують набір молоді на другу хвилю проєкту «Зміцнення громадянського активізму серед молоді», який націлений на розвиток та підтримку громадських ініціатив та громадських організацій на початкових етапах їхньої діяльності.
  Для участі у проєкті запрошуються команди у складі від 3 до 5 учасників віком від 18 до 35 років із Харківської, Сумської та Чернігівської областей та підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей.
  Просимо Вашої допомоги у залученні до участі у проєкті студентів та викладачів Вашого навчального закладу, які хочуть запропонувати власні ініціативи щодо впровадження позитивних змін у своєму закладі освіти, місті, селищі або в ОТГ.
  Учасники проєкту отримають практичний досвід з проєктного менеджменту з використанням інструментів Human-Centered Design; заручаться потужною менторською підтримкою; отримають досвід бюджетування та фінансового менеджменту громадських організацій; вільно оволодіють цифровими інструментами для організації роботи своєї команди (Microsoft 365 / Gsuite, Canva Pro).
Найбільш спроможні ідеї та рішення отримають розширену менторську підтримку та грант до 1 000 дол. США на втілення проєктів у життя.
  Участь у програмі «Зміцнення громадянського активізму серед молоді» є безкоштовною.

 

  Реєстрація молодіжних команд триває до 18-го квітня 2021 року за наступним посиланням: https://bit.ly/2OF3Z80 

  За додатковою інформацією звертатися: drazman@profrozvytok.org.ua, +380931021389 – Ірина Дразман

 

 

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок