Опубліковано: 6-07-2021, 10:21 / Переглядів: 862 / Новини / Оголошення


Шановні випускники, колеги!

Шановні випускники, колеги!

 

  З нагоди 205-ї річниці від дати заснування Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва керівництво вишу спільно з ТОВ «Логос Київ» ініціювало підготовку презентаційно-іміджевого ювілейного видання  «Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва  — 205».

  Книга висвітлюватиме історію заснування та етапи розвитку Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва як одного з провідних вищих аграрних навчальних закладів України, ознайомить з основними напрямами розвитку вітчизняної аграрної галузі, стане вагомим інформативним ресурсом для майбутніх поколінь, а також істориків, науковців та педагогів.

  Мету проекту ми вбачаємо у можливості об’єднати під обкладинкою цієї книги якомога більше знаних в Україні спеціалістів і науковців — випускників славної альма-матер.

  Шановні випускники й працівники Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва, щиро сподіваємося на Вашу участь в цьому надзвичайно важливому та престижному видавничому проекті, який матиме високу культурну та історичну цінність.

  Якщо Вас – наших почесних випускників зацікавила можливість стати частиною історичного видання із розміщенням персональної інформації про Ваші здобутки, прохаємо звернутися за телефонами:

+38(044) 278-25-27, +38 (097) 987-21-98, +38 (066) 924-11-92.
Web: www.logoskiev.com.ua  E-mail: logos_kiev@ukr.net

Керівник проекту ТОВ «Логос Київ» - Роман Тимченко.

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок