Опубліковано: 27-04-2021, 10:50 / Переглядів: 134 / Новини / Наукова діяльність


ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ З БУХГАЛТЕРСЬКОГО ТА ФІНАНСОВОГО ОБЛІКУ

  Із метою набуття здобувачами практичного досвіду та фахових знань кафедра бухгалтерського обліку і аудиту постійно й активно співпрацює з банківськими установами м. Харкова. Докучаєвці використовують реальні банківські програмні продукти на практичних заняттях; мають змогу регулярно спілкуватися з працівниками банків на лекціях; беруть участь у щорічних семінарах-тренінгах, які проводять фахівці банківської справи.

  23 квітня 2021 р. кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту, у рамках вивчення дисциплін «Бухгалтерський облік» та «Фінансовий облік», було організовано чергове онлайн-заняття у форматі відеоконференції, на платформі «Zoom» для здобувачів І курсу початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти і ІІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» з провідним фахівцем групи по роботі з персоналом у Східному регіоні UKRSIBBANK Надією Борисовою, професором кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Миколою Огійчуком та доцентом кафедри Іриною Рагуліною.

  Пані Надія детально представила сферу діяльності UKRSIBBANK. Студенти ознайомилися з історією створення та розвитку банку; дізналися про підрозділи, які відповідають за внутрішню роботу банку, соціальну відповідальність банку, його політику щодо кредитування малого та середнього бізнесу від моменту пошуку партнерів і клієнтів, ведення та укладання угоди, обслуговування кредиту до погашення заборгованості з кредиту.

  Наприкінці заняття бакалаври отримали відповіді на свої запитання

  Дякуємо керівництву UKRSIBBANK за практичні матеріали щодо роботи банківської установи, особливо – провідному фахівцю групи по роботі з персоналом у Східному регіоні UKRSIBBANK Надії Борисовій, а також здобувачам за активну участь у заході

 

Доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту

Ірина Рагуліна

 

   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок