Опубліковано: 13-05-2021, 13:12 / Переглядів: 321 / Новини / Конференції


I МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

  12 травня 2021 р. відбулася I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція на тему «ТУРИЗМ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ». Співорганізатори конференції – кафедра туризму та економіки підприємства Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»  і кафедра інформаційних технологій, консалтингу і туризму Харківського національного аграрного університету iм. В.В. Докучаєва.

  Відкрила конференцію завідувач кафедри туризму та економіки підприємства НТУ «Дніпровська політехніка», д-р. екон. наук, професор Валентина Шаповал.

  Учасників заходу привітали: декан факультету економіки і менеджменту ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, канд. екон. наук, доцент  Юрій Філімонов; декан фінансово-економічного факультету НТУ «Дніпровська політехніка», канд. екон. наук, доцент  Катерина Пілова; завідувач кафедри інформаційних технологій, консалтингу і туризму, канд. екон. наук, доцент  Тетяна Бутенко та помічник ректора з соціально-економічного розвитку ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, канд. наук з держ. упр., доцент  Світлана Сисоєва.

  Мета конференції – дослідження  сучасних тенденцій і перспектив розвитку туристичної індустрії.

  Завдання конференції: об'єднання та координація зусиль теоретиків і практиків для пошуку шляхів розвитку туризму в умовах невизначеності.

  Дякуємо нашим партнерам за цікавий і корисний обмін досвідом. Сподіваємося на плідну співпрацю задля подальшого розвитку пріоритетної для України галузі туризму.

 

Світлана Сисоєва,

помічник ректора з соціально-економічного розвитку,

доцент кафедри інформаційних технологій, консалтингу і туризму

 

   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок