Опубліковано: 24-05-2021, 11:18 / Переглядів: 206 / Новини / Оголошення


РЕЄСТРАЦІЯ НА ОНЛАЙН-СЕМІНАР З НАУКОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ

 

  Запрошуємо всіх активних і мотивованих молодих науковців ХНАУ ім. В.В. Докучаєва взяти участь в онлайн-семінарі «Комунікація науки: як ефективно просувати свій голос як молодого науковця», що відбудеться на платформі MS Teams 27 травня 2021 р. з 11.00 до 16.00 год.

  Основною метою цього заходу є ознайомлення молодих науковців з інструментами, необхідними для успішного наукового спілкування. Галузь наукової комунікації підкреслює важливість підвищення обізнаності, просвітництва й інформування широкої громадськості з питань, пов’язаних з наукою, за допомогою доступних, проте достовірних текстів та промов. У той час, коли «фейкові» новини вільно мандрують на платформах соціальних медіа, які дедалі більше стають основним джерелом інформації для багатьох людей, навички наукової комунікації мають вирішальне значення в забезпеченні доступності наукових знань широкому загалу користувачів.

  Семінар проходить у рамках реалізації Чеського проєкту «Зміцнення наукового потенціалу і співпраці українських університетів в АгроНаукових галузях» (Enhancing scientific capacities and cooperation of Ukrainian universities in AgriSciences fields).

  З усіх питань щодо онлайн-семінару звертайтеся на електронну адресу: popov.andriy.khnau@gmail.com

Андрій Попов,

проректор з міжнародних зв’язків,

координатор проєкту

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок