Опубліковано: 7-07-2021, 12:48 / Переглядів: 69 / Новини / Виховна діяльність


Результати Виставки-конкурсу робіт, присвяченої Дню архітектури України

  Першого липня 2021 р. підведено підсумки проведеної Виставки-конкурсу робіт, присвяченої Дню архітектури України, яка проходила в ХНАУ ім. В. В. Докучаєва на кафедрі архітектури, планування територій та будівництва. У чотирьох секціях і напрямах свої роботи представили 26 учасників, серед яких – учні Харківського приватного ліцею «Ангстрем», Харківської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 119, Харківської гімназії № 163, Роганського аграрного ліцею, Новопокровського навчально-виховного комплексу, здобувачі ХКБД та Сумського будівельного коледжу, здобувачі ХНУБА, ХНАУ ім. В. В. Докучаєва, викладачі та співробітники ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та ХНАУ ім. В. В. Докучаєва.

 

Переможцями стали:

за секцією І. Учні:

Напрям роботи:

  1. Рисунок, живопис, скульптура:

- перше місце – Циркуленко Вероніка Олександрівна;

- друге місце – Берестова Єлизавета Дмитрівна;

- третє місце – Шепель Микита Сергійович і Соловйова Єлизавета Олексіївна.

  1. Фото:

- перше місце – Масленнікова Марина Дмитрівна;

- друге місце – Мельніченко Демид Костянтинович.

  1. Презентація на тему популяризації спеціальності «Архітектура та містобудування»:

- перше місце – Скороходов Вадим Сергійович.

за секцією ІІ. Здобувачі ЗВО І – ІІ рівнів акредитації спеціальностей 191 «Архітектура та містобудування», 192 «Будівництво та цивільна інженерія»:

 

Напрям роботи:

  1. Рисунок, живопис, скульптура:

- перше місце – Іванніков Єгор Андрійович;

- друге місце – Вишньов Олександр Сергійович.

  1. Проєкт об’єктів архітектури та ландшафтного дизайну:

- перше місце – Нечепоренко Марина Віталіївна.

за секцією ІІІ. Здобувачі ЗВО ІІІ – ІV рівнів акредитації спеціальностей 191 «Архітектура та містобудування», 192 «Будівництво та цивільна інженерія»:

 

Напрям роботи:

  1. Рисунок, живопис, скульптура:

- перше місце – Чередниченко Єлизавета Євгеніївна;

- друге місце – Юдіна Дарія Андріївна;

- третє місце – Семенов Володимир Олександрович.

  1. Проєкт об’єктів архітектури та ландшафтного дизайну:

- серед дипломних проектів:

- перше місце – Нечаїв Артур Владиславович;

- друге місце – Бузиан Суфиан;

- третє місце – Хилала Мериель.

- серед інших проектів:

- перше місце – Семенов Володимир Олександрович;

- друге місце – Мосолкова Валерія Олександрівна;

- третє місце – Саєнко Дар'я Олександрівна.

за секцією IV. Інші:

 

Напрям роботи:

  1. Рисунок, живопис, скульптура:

- перше місце – Зозуля Анна Олександрівна;

  1. Фото:

- перше місце – Богданова Ганна Анатоліївна;

- друге місце – Пілічева Марина Олегівна;

- третє місце – Поморцева Олена Євгенівна.

  1. Презентація на тему популяризації спеціальності «Архітектура та містобудування»:

- перше місце – Зозуля Анна Олександрівна.

 

  Щиро дякуємо всім учасникам за цікаві роботи та вітаємо переможців. Бажаємо подальших творчих здобутків.

 

Деканат факультету інженерів землевпорядкування та колектив кафедри архітектури, планування територій та будівництва

Завідувач кафедри архітектури, планування територій та будівництва Гопцій О. Б.

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок