Опубліковано: 21-07-2021, 14:35 / Переглядів: 37 / Новини / Наукова діяльність


Вивчаємо кращий світовий досвід наукових досліджень у сфері обліку та отримання грантів

  21 липня 2021 р. завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Станіслав Василішин та здобувачка ОС «Доктор філософії» Юлія Нежид взяли участь у другому вебінарі Привілейованого інституту управлінських бухгалтерів Великобританії СІМА «Academic Research for Impact».

  Вебінар містив презентації провідних фахівців світу в сфері бухгалтерського обліку та фінансів:

  • Rebecca McCaffry (заступник технічного директора СІМА, Великобританія);
  • Wai Fong Chua (професор Сіднейського університету, Австралія, грантоотримувач СІМА);
  • Sharanjit Paddam (ризик-експерт у сфері соціальних та екологічних ризиків; актуарій; член робочої Групи кліматичних змін, Австралія).

  Спікери вебінару за модерації асоційованого директора СІМА із залучення академічних партнерів СІМА Karen Phang, презентували надзвичайно корисний досвід проведення наукових досліджень у сфері обліку, фінансів та аудиту в умовах сучасних економічних реалій, запропонували поради щодо того, як зробити дослідження цікавим, отримати грант та опублікуватися у провідних індексованих виданнях світу.

  Щиро дякуємо представництву СІМА в Україні в особі Наталії Вовчук за чудову нагоду ознайомитися з провідними практиками організації наукових досліджень світу в галузі обліку та тривалу співпрацю.

  Нагадаємо, програму підготовки на рівні бакалавра та магістра за спеціальністю 071 «Облік та оподаткування» Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва у 2017 р. акредитовано 

Привілейованим Інститутом Управлінських бухгалтерів Великобританії CIMA (Chartered Institute of Management Accountants). Деталі: https://knau.kharkov.ua/mihzn_kafboia.html.

 

Факультет обліку і фінансів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

 

   
   
   
   
   
   
 
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок