Опубліковано: 31-08-2021, 08:38 / Переглядів: 1 501 / Новини / Оголошення


Міністр освіти і науки України відвідає ХНАУ ім. В.В.Докучаєва

   Про це було досягнуто згоди під час робочої зустрічі Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета з проректором з економічної роботи та розвитку виробничої інфраструктури Ігорем Швайкою 03 серпня 2021 року. Запрошення Міністру відвідати Університет було направлено ректором, головою Вченої Ради Олександром Ульянченком.
   «Ми очікуємо Міністра для зустрічі з трудовим колективом та студентами нашого Університету, оскільки напередодні початку нового навчального року вже накопичилось безліч запитань, на які призначений керівник комісії з реорганізації не має адекватних відповідей. Показовим є те, що Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час робочої наради, в якій брав участь виконувач обов’язків ректора Державного біотехнологічного університету Руслан Тихонченко, вказав останньому на незадовільний рівень комунікації з трудовими колективами закладів вищої освіти, щодо яких ухвалено рішення про приєднання до новоутвореного ДБУ. Недивно, адже за місяць так званої реорганізації голова комісії з реорганізації ХНАУ Докучаєва жодного разу не з’явився в стінах нашого Університету» - зауважив Ігор Швайка.
  «Запитання щодо проведення такого непростого процесу, як реорганізація, є також і в колективах інших університетів. І таких запитань дуже багато. Просто позиція колективу ХНАУ Докучаєва чітко сформульована і публічно озвучена. Але це не значить, що в Зооветакадемії чи університеті харчування і торгівлі члени трудових колективів розуміють, що саме відбувається, яка доля спіткає науково-педагогічних працівників з 01 вересня», - зауважив присутній на зустрічі заступник голови Харківської облдержадміністрації Роман Семенуха.
  Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зауважив, що запитань більше, аніж прозорості та належної підготовки документів. «Процедура такої великої реорганізації має відбуватися винятково в правовому полі із належним, якісним поясненням всіх дій комісій з реорганізації», - наголосив Міністр.Довідка:

 

  Розпорядженням Уряду від 12 травня 2021 року було погоджено ініціативу Міністерства освіти і науки України утворити Державний біотехнологічний університет.
  Наказом від 18 червня 2021 року ухвалено рішення утворити Державний біотехнологічний університет, ухвалено також рішення про реорганізацію шляхом приєднання до новоутвореного ДБУ Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, Національного технічного університету імені Петра Василенка, Харківської державної зооветеринарної академії та Харківського державного університету харчування і торгівлі.
  За позовом Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України відкрито провадження у справі про визнання актів незаконними. Попереднє судове засідання призначене Окружним адміністративним судом міста Києва на 07 вересня 2021 року.
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок