Опубліковано: 6-08-2021, 09:27 / Переглядів: 193 / Наукова діяльність / Конференції


Здобувачі факультету захисту рослин гідно представили рідний університет на міжнародній конференції у м. Одесі

  26–27 травня 2021 р. в Одеському державному аграрному університеті відбулася Міжнародна студентська наукова конференція «Актуальні питання захисту і карантину рослин в Україні», присвячена 20-річчю відкриття спеціальності 202 «Захист і карантин рослин».

   Захід проведено в онлайн-режимі через карантинні обмеження.

 ХНАУ ім. В.В. Докучаєва представляла команда з дев’яти здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти під керівництвом кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри зоології та ентомології ім. Б.М. Литвинова Станкевича Сергія Володимировича.

  У перший день на пленарному засіданні з привітаннями учасників та доповіддю про історію факультету захисту рослин ХНАУ ім. В.В. Докучаєва виступили С.В. Станкевич і магістрантка К.С. Череватенко, яка доповіла про сучасний стан поширення західного квіткового трипса в Україні та світі.

  Ще вісім здобувачів (М.П. Григор’єв, Д.О. Дружченко, М.М. Захарченко, Д.М. Давидов, Д.В. Рябцева, В.О. Кутя, В.В. Хмелівський, А.О. Шахова) виступили з доповідями на секціях протягом другого дня. Усі вони отримали сертифікати за участь у конференції.

 

С.В. Станкевич

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок