Опубліковано: 31-08-2021, 13:47 / Переглядів: 453 / Виховна діяльність / Культурно-масова діяльність


Посвячення в студенти ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Назустріч 205-річчю

 

  

  Фотоальбом

 

Посвячення в студенти ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

Назустріч 205-річчю

  31 серпня 2021 р. у корпусах університету із самого ранку панував святковий настрій, адже шість факультетів вітали нове поповнення докучаєвців. На майданчику перед першим корпусом звучала тематична музика. Першокурсників зустрічали студенти-старшокурсники  факультетів  у футболках «I love ХНАУ» і проводили з ними різноманітні активності.

Після вручення залікових книжок, знайомства з деканами, завідувачами кафедр, кураторами академічних груп і святкового фотографування розпочалося урочисте дійство в актовій залі.

  Відкрив захід ректор Олександр Ульянченко, який розповів про глибокі історичні корені нашого вишу, його здобутки, усесвітньо відомих випускників та перспективи розвитку. Зі словами вітання до першокурсників звернувся голова первинної профспілкової організації університету Станіслав Приходько.

  Родзинкою святкового концерту стали танцювальний колектив «Фаворит», вокалісти Станіслав Приходько, Сергій Шапошніков, Денис Коваленко, Галина Кузькова та колектив учасниць конкурсу «Міс ХНАУ 2021».

 На завершення заходу першокурсники дали Клятву студента ХНАУ ім. В.В. Докучаєва й отримали від своїх попередників Ключ знань.

  Наш університет – це велика родина, якій 5 жовтня виповнюється 205 років! Знання, традиції та надбання всіх поколінь докучаєвців передаємо вам, дорогі першокурсники!  Вітаємо вас із початком нового навчального року і бажаємо  успіхів на новому життєвому шляху!

 

Світлана Сисоєва,

помічник ректора з соціально-економічного розвитку

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок