Опубліковано: 22-11-2021, 10:36 / Переглядів: 36 / Новини / Наукова діяльність


Створення бізнес-інкубатора в університеті: як знайти фінансування

 Шановні колеги! Запрошуємо вас стати учасниками семінару зі створення бізнес-інкубаторів в університеті, відбудеться в середу 24.11.2021 р. з 13.00 до 17.00.

 Доєднатися до семінару можна за посиланням

  1. Семінар Petr Kopeček, тема «Розробка та створення бізнес-інкубатора в університеті» (13.00–15.00).
  2. Мотиваційна промова – Jaroslav Trojan, тема «Чому інвестори та різні фонди вкладають кошти в стартапи і що вони очікують?» (15.00–17.00).

 

 Ми раді представити вам Ярослава Трояна з мотиваційною промовою щодо інвестування стартапів, який був частиною стартап-екосистеми Центральної та Східної Європи протягом останніх 11 років як венчурний інвестор. За цей час він узяв участь у 35 інвестиціях у стартапи (такі як DayTrip, Snuggs та VRgineers) з інвестиційною вартістю 30 млн євро. Ярослав нещодавно заснував Nation 1 VC – новий венчурний фонд вартістю 35 млн євро, що інвестує в інші перспективні стартапи. Був членом правління Чеської асоціації приватного та венчурного капіталу і наставником у Seedcamp, Wayra, JIC, StartupYard та CzechInvest. З ентузіазмом допомагає підприємцям у досягненні успіху, а сфера його інтересів включає акумулювання коштів, продаж і маркетинг, фінансове планування та розробку бізнес-моделей. Ярослав шукає стартапи з розумними командами і крутими продуктами на великих ринках.

 Цей семінар може стати чудовою можливістю, щоб дізнатися про стартапи для реалізації своїх наробок та ідей!

Проректор з міжнародних зв’язків

Андрій Попов

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок