Опубліковано: 11-03-2014, 11:23 / Переглядів: 212 / Новини / Виховна діяльність


«Людину красить діло, а не слово!»

   Харківський зоопарк став жертвою нестабільності в країні. В зоопарку не вистачає коштів на утримання сотні тварин, вони опинилися на межі голоду.

   «Місто перераховує кошти на утримання зоопарку в київське казначейство, але воно не направляє нам ні копійки. У нас залишились запаси їжі лише до понеділка, і зараз я працюю з постачальниками і прошу їх привезти нам корму. Якщо ж цього не станеться, то в нас може з’явитися перша небесна сотня тварин, котрі померли за теперішню владу», - говорить з розпачем у голосі директор Харківського зоопарку Олексій Григор’єв.

  Така не легка ситуація склалася в нашому місті. Жителі Харкова 8 березня відвідали зоопарк, щоб допомогти бідним тваринам, кошти виручені з продажу квитків, були направлені на їх утримання. Вартість квитка складала лише 20 гривень, проте кожен із відвідувачів зробивши свій маленький внесок, врятував життя.

   Як сотні жителів, так і наш університет не залишився байдужим до братів наших менших. Факультетом обліку та фінанси разом із факультетом інженерів землевпорядкування було зібрано кошти на котрі делегація викладачів закупили продукти для харчування тварин та передали їх до зоопарку. 

   «Людину красить діло, а не слово!» - так говорить давня приказка. Давайте ж будемо дотримуватися такого гасла, своїми діями творити добро і ніколи не залишатися байдужими.

 
 


    

Авторизація