Опубліковано: 25-03-2014, 11:20 / Переглядів: 694 / Новини / Культурно-масова діяльність / Студентське самоврядування


Найкращі дівчата університету на феєричному конкурсі «Красуня ХНАУ ‑ 2014»!

  Що робить наше життя яскравим, різнобарвним і неперевершеним? Звичайно, жіноча краса! Вона настільки індивідуальна та неповторна, що кожною представницею прекрасної частини людства можна милуватися безкінечно. На честь красунь складають поеми та пишуть вірші, їм присвячують п'єси та пісні. 20 березня 2014 р. ми мали нагоду насолодитися найкращими дівчатами на феєричному конкурсі «Красуня ХНАУ ? 2014»!

   У конкурсі брали участь: Вікторія Скрипань, Анастасія Косяк, Катерина Черкесова, Юлія Чорноіван, Аліна Бабушкіна, Світлана Артеменко, Анастасія Бірюкова, Анастасія Нікуліна, Анастасія Дудка, Ксенія Сукниста та Надія Цибалова.

   Кожна з учасниць доклала всіх зусиль, щоб сяяти зі сцени, як зірка. Під час дійства зал був наповнений коханням та світлом, атмосферою любові та джазу Красуні продемонстрували численні таланти, довівши, що вміють не тільки гарно посміхатися, а й співати, танцювати і невтомно жартувати.

   Поважне журі було задоволене постановкою шоу. До складу журі входили: представник Центру мод "Європа", координатор міського конкурсу "Королева Харкова" – Євгенія Супрун, арт-директор пабу «Бирлага» ? Євгений Гладкий, піар-менеджер креативної компанії «Ивент Киндом» ? Олександр Дубинко, лауреат міжнародних вокальних конкурсів – Роман Балан, керівник конкурсу краси «Одна на мільйон» ? Наталія Кучеренко, керівник танцювального центру «Ол старс» ? Олександр Секирин, дизайнер-виробник авторських прикрас та аксесуарів – Марина Середа, співвласник івент компанії «Штрудиль», професійний ведучий, Шоу Мен ? Дмитро Труш, голова журі – Міс Армяночка Харкова 2010 р, переможниця караоке шоу «Рожевий мікрофон» п’ятого сезону – Дарина Гаспарян.

   Кожній з учасниць присвоїли титул і подарували безліч призів. А найголовніший отримала студентка факультету «Облік і фінанси» Дудка Анастасія. Вона прекрасно впоралася з усіма завданнями і легко дійшла до своєї цілі. Першою віце-міс ХНАУ стала Косяк Настя, Нікуліна Настуся –  здобула приз глядацьких симпатій. Переможниці відзначилися чарівною грацією, гострим розумом та непохитною впевненістю в собі!

  [media=http://www.youtube.com/watch?v=3-1ur4FjCFg&list=UUYT_x0PCAzLZPpN35kve-Ug]

 


Вітаємо наших красунь та бажаємо й надалі чарувати собою!

 
 
 
    

Авторизація
Увага!!! Для вірної роботи сайт використовує файли cookie!
Ок